Adana Mobilya Fuarına hazırlanıyor

Adana Mobilya Fuarına hazırlanıyor

Tüyap Adana Fuarcılık tarafından, Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Marangoz ve Mobilyacılar Odası, Adana Mobilya Sanayicileri İş Adamları Derneği, Antakya Marangozlar ve Hızarcılar Odası, Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Büyükşehir Belediyesi ve Adana Valiliğinin destekleri ile hazırlanan Adana Mobilya ve Dekorasyon Fuarı 2016, Adana 10. Ev ve Ofis Mobilyaları, Dekorasyon, Aydınlatma, Ev Tekstili, Bahçe Mobilyaları, Ev Elektroniği ve Aksesuarları Fuarı, 25-30 Ekim 2016 tarihleri arasında Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Tüyap Adana Fuarcılık tarafından, Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Marangoz ve Mobilyacılar Odası, Adana Mobilya Sanayicileri İş Adamları Derneği, Antakya Marangozlar ve Hızarcılar Odası, Çukurova Fuarcılık A.Ş.,  Adana Büyükşehir Belediyesi ve Adana Valiliğinin destekleri ile hazırlanan Adana Mobilya ve Dekorasyon Fuarı 2016,  Adana 10. Ev ve Ofis Mobilyaları, Dekorasyon, Aydınlatma, Ev Tekstili, Bahçe Mobilyaları, Ev Elektroniği ve Aksesuarları Fuarı, 25-30 Ekim 2016 tarihleri arasında Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

“Adana Klasik Mobilya İskeleti Üretiminde Türkiye’nin Lideri”

Adana Mobilya Dekorasyon Fuarı 2014 yılında, 54 firmanın katılımı ile düzenlenmiş, 168’i yabancı 44.358 kişi tarafından ziyaret edilmişti. Genel mobilya üretiminin %10’unu tek başına karşılayan ve klasik mobilya iskeleti üretiminde Türkiye'nin lideri Adana’da düzenlenen fuar, özellikle klasik mobilya konusunda ülkemizin ve bölgesinin tek fuarı olma özelliği ile ön plana çıkıyor. Her geçen yıl daha büyük kitlelere ulaşan fuar, sektörde bölgenin de beklenen etkinliği haline geldi.Mobilya konusunda bölgenin en önemli üretici ve ihracatçı firmalarının katıldığı Adana Mobilya Dekorasyon 2016 Fuarı, sektörde bölgenin gücünü, ülkemize ve tüm dünyaya göstermiş olması açısından önemini daha da arttırıyor. Adana başta olmak üzere Hatay, İstanbul, Kahramanmaraş, Mersin ve Osmaniye’den gelen firmaların katılımı ile düzenlenen fuarda, klasik mobilya ile birlikte, ev mobilyaları, yemek odaları, yatak odaları, oturma grupları, modüler mobilyalar, bebe, çocuk, genç odaları, çekyatlar, kanepeler ve büro mobilyaları sergileniyor.

Fuarda, katılımcı firmaların birbirinden şık stantlarda son tasarımlarını sergilerken, sekizinci kez düzenlenen Adana Mobilya Dekorasyon Fuarı, tüm bölgede aranılan, takip edilen bir marka haline geldi. Adana Mobilya - Dekorasyon Fuarı 2016  25-29 Ekim 2016 tarihleri arasında 10.00 – 21.00, 30 Ekim 2016  günü ise 10.00 – 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Adana Mobilya - Dekorasyon Fuarı 2016 kapsamında; Avangard, modern ve klasik oturma takımları, yatak,  yemek odası takımları, klasik iskeletleri, dekorasyon ürünleri, duvar kağıtları ve dekorasyon malzemeleri, v aksesuarları, sehpa takımları dresuar, dekoratif mobilyalar, kapı, Amerikan kapı, klasik iskelet takımları, mutfak mobilyası üretimi, mutfak oturma köşe grupları masa takımları ve pvc kapak üretimi, sandalye çeşitleri sergilenecek.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi