Güzellik & Bakım Fuarı 6 Nisan'da Lutfi Kırdar'da

Güzellik & Bakım Fuarı 6 Nisan'da Lutfi Kırdar'da

27 yıldan bu yana güzellik ve bakım sektörünün en önemli ve en büyük organizasyonu Güzellik & Bakım Fuarı, en yeni ürün ve yöntemleri, dünya devi markaları ziyaretçileri ile buluşturuyor.

Fuar’a olan ilgi, önceki senelerdeki gibi oldukça fazla olacak. Ulusal ve uluslararası firmaların fuara katılım amaçlarını sıralamak gerekirse; yeni ve potansiyel müşteriler ile tanışıp, ulusal ve uluslararası tedarikçiler ve dağıtıcılar ile ortaklıklar oluşturmak, ürün ve yeniliklerinizi sergileyebilmek, hedef kitle üzerinden marka bilinirliğini artırmak, sektörün son trendlerin, yeniliklerini ve yeni ürünleri görme ve ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet yelpazesini büyütmek, sektörde karar yetkisi sahibi pek çok yönetici ile buluşma ortamına girmektir.
 
İstanbul’un kalbinde üstün alt yapı olanaklarına sahip merkez seçimiyle ziyaretçilerine kolay erişim sağlayan fuar 2017 yılında İstanbul Kongre Merkezinde ve Lutfi Kırdar Rumeli Salonunda ziyaretçileriyle buluşacak.
 
2016 yılında yerli-yabancı 147 firmanın katıldığı fuara ilgi büyük oldu. Yaklaşık 17.000 ziyaretçi alan fuara aynı zamanda 508 farklı firmada temsilcilerini gönderdi. Ziyaretçiler arasında yoğunlukla güzellik merkezi sahipleri, estetisyenler, kuaförler, makyaj sanatçıları, doktorlar, diyetisyenler, spa ve otel müdürleri ve diğer sektör uzmanları yer aldı. Katılımcı firmalar arasında ise kozmetik, tırnak ürünleri, saç bakım ürünleri, medikal estetik ürünleri, Spa & Wellness ve dövme & kalıcı makyaj firmaları dikkat çekti.
 
Uluslararası Fuarcılık sektörünün lider şirketi TG Expo tarafından düzenlenen Güzellik ve Bakım 2017, doktorlar, estetisyenler, güzellik uzmanları, hastane satın alma yetkilileri, güzellik merkezi sahipleri ve makyaj sanatçıları gibi sektör profesyonellerini, sektörün yeni pazarlar arayan köklü firmaları ve girişimcileri ile bir araya getiren eşsiz bir platform.
Fuar hakkında daha fazla bilgi almak, fuara katılımcı ya da ziyaretçi olarak gelmek için guzellikvebakim.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Think Global-Küresel Düşün mottosuyla 20 yılı aşan profesyoneller tarafından 2008 yılında fuarcılıkta uluslararası standartları Türkiye’ye kazandırmak amacıyla kurulan TG EXPO ULUSLARARASI FUARCILIK A.Ş. birçok ilki gerçekleştirerek Türk fuarcılık sektörünün gelişimine destek veren yenilikçi bir marka olmuştur. T.C. Ekonomi Bakanlığından uluslararası fuarların milli katılım organizasyonlarını gerçekleştirmek üzere akredite bir şirket olarak, 5 kıta 18 ülkede bireysel yada milli katılım organizasyonlarını ve Türkiye’de organize ettikleri fular ve kongreler ile Türk firmaların ticaret hacimlerini geliştirmektedirler. ‘’
 
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi