​TOOB, Kastexpo Fuarı'na Onay Verdi

​TOOB, Kastexpo Fuarı'na Onay Verdi

İstanbul Fuar Merkezi’nin 9. ve 10. hollerinde 27-30 Aralık 2017 tarihinde yapılacak olan Kastamonu İş Dünyası Fuarı KASTEXPO’ya TOBB’dan onay geldi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) 2017 yılı resmi fuar takvimindeki 416 fuar içerisinde yer alan KASTEXPO, Türkiye'nin ilk resmi şehir fuarı olma özelliği ile dikkat çekti. Kastamonu Sanayici ve İş Adamaları Derneği (KASİAD) himayesinde genel fuar statüsünde düzenlenecek KASTEXPO, Kastamonu camiasının tek fuar yapma yetkisine sahip firması İstamonu Fuarcılık Limited Şirketi tarafından organize edilecek.

KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan, sadece Kastamonulu sanayici ve iş adamlarının katılımıyla düzenlenecek KASTEXPO'nun bu özelliği ile diğer fuarlardan ayrıldığını kaydetti. Aslan, "İstanbul'da büyük güç olan Kastamonu sanayisinin KASTEXPO ile anılması önem taşıyor. Daha önce zirve adıyla yaptığımız programa katılan ve böylesi bir başlangıca meşale yakan birbirinden değerli iş adamlarımıza teşekkür ediyorum. 2017 yılında da başarının ve paylaşımın giderek artacağı, iş birliği ve dayanışmanın ön plana çıkacağı bir fuarda buluşmak en büyük temennimiz. Emeği geçen ve geçecek olan herkese şimdiden teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 2017 yılı fuar takvimini yayımladı. Önümüzdeki yıl Kastamonu İş Dünyası Fuarı KASTEXPO'nun da arasında bulunduğu 114'ü uluslararası olmak üzere 416 fuar organizasyonuna izin verildi. Fuarların 207'sinin İstanbul'da, 43'ünün Ankara'da, 25'inin İzmir'de, 20'sinin Antalya'da, 19'unun Bursa'da, 15'inin Konya'da 14'ünün ise Adana'da düzenleneceği görüldü. KASTEXPO'nun İstanbul'da 2017 yılının aralık ayında gerçekleşecek 16 fuar arasında olduğu gözlendi. 2017 yılı boyunca 5 genel fuarın yapılacağı takvimde KASTEXPO, aralık ayının genel fuar statüsündeki tek organizasyonu olarak kayıtlara geçti.

Kastamonu Sanayici ve İş Adamaları Derneği (KASİAD) himayesinde İSTAMONU Fuarcılık Limited Şirketinin organizasyonunda 27-30 Aralık 2017 tarihleri arasında düzenlenecek KASEXPO, toplamda 12 bin metrekare alanda 300'e yakın Kastamonulu firmanın katılımıyla İstanbul Fuar Merkezi'nin 9 ve 10. hollerinde gerçekleşecek. 207 Ffarla birinci sıraya oturan İstanbul'da açılışı 5 Ocak 2017 de DEMOS Fuarcılık, kapanışı ise 30 Aralık 2017 de İstamonu Fuarcılık Limited Şirketi yapacak.

İstamonu Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Karadeniz, KASTEXPO olarak Türkiye'de ve dünyada yıl sonunda yapılan tek fuar olarak hem fuar otoriteleri tarafından, hem de katılımcılar tarafından çok farklı ve geniş katılımla ziyaret edilecek fuar düzenleyeceklerini belirterek, "Tüm alt yapımız hazır. İnşallah Kastamonululara yakışır bir fuar organizasyonu yapacağız" dedi.

Karadeniz, 2017 yılında 01-22 Aralık tarihlerinde Türkiye genelinde 21 fuar yapılacağını ve bu kapsamda KASTEXPO fuarının da farkını yaşatacaklarını söyledi

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi