Güvenlik Adına Her Şey ISAF Security’de

Güvenlik Adına Her Şey ISAF Security’de

Kapsadığı sektörlerin, dünyanın her köşesinde sektör ilgilileri tarafından bilinen ve takip edilen sayılı etkinliklerden olan ISAF Fuarları, bugün kapılarını 20. kez ziyaretçilerine açtı.

Tüm elektronik güvenlik sistemleri, ev otomasyon ve bilgi güvenliği sektörlerini İstanbul Fuar Merkezi'nde (İFM) bir araya getiren ISAF Fuarları, sektörlerinde öncü firmaların ve birçok kamu kurumu, sivil toplum örgütünün katılımıyla ilk günden ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Dünyada ve Türkiye'de güvenlik sektörünün köklü firmalarının katılımcı olarak yer aldığı ISAF Fuarları 20. kez yeni iş olanakları ve iş ilişkilerine imkân sağlayan bir platform olma görevini üstlendi.

Kameradan kayıt sistemlerine ve alarma, giriş kontrol sistemlerinden personele, kepenk sistemlerinden çitlere ve parmaklıklara, kasalardan kapılara ve kilitlere, iletişim sistemlerinden araçlara ve güvenlikli camlara… “Güvenlik” ile ilgili her türlü ürünün, hizmetin, çözüm ve uygulamanın yer alması için çalışmaların genişletildiği ISAF Security Fuarı, sektörü 20. kez buluşturdu.
 
ISAF Security, sektörün en güncel durumunun izlenebileceği, en güncel ürünlerin incelenebildiği ve sektörün ticaretinin kalbinin attığı buluşma noktası olarak tüm katılımcı ve ziyaretçilerin ilgi ile takip ettiği sektörün en önemli platformu konumunda yer alıyor.
 
ISAF IT Security Fuarı’nın Önemli Konularından Biri IoT-Internet of Things Başlığı 
 
Günümüzün en önemli başlıklarından biri olan “Bilgi ve Ağ Güvenliği” alanında Türkiye ve bölgenin tek fuarı olan 5.Uluslararası ISAF IT Security, tekrar bir araya getirdi.Günümüzde IoT-Internet of Things (Nesnelerin İletişimi) kavramının hayatımıza girmesiyle birlikte akıllı sistemlere olan merak ve talep de buna paralel olarak artmış durumda. Endüstri 4.0 dönemiyle birlikte hayatımızın değişmez bir parçası olan IoT ve bu sistemlerin güvenliği için kısaca IoT güvenliği diyebileceğimiz güvenlik ihtiyacı ile ilgili çözüm ve ürünler de artık ISAF IT Security Fuarı’nın önemli bir başlığı olacak.
 
Hitap ettiği sektörler ve bu sektörlerin temsilcileri tarafından ilgiyle takip edilen ISAF Fuarlarında her geçen yıl ciddi oranda ziyaretçi artışı yaşanıyor. Akıllı sistemlerin hayatımızda kapladığı alanın artması ISAF Hollerinde de kendini gösterdi ve firmaların birçoğu yüzünü ‘’akıllı sistemlere’’ döndü.Marmara Fuarcılığın 2011 yılında ISAF ana başlığı altında düzenlediği “ISAF Smart Home Fuarı” bu sene 5. kez tüm sektörü ve ilgilileri bir araya getiriyor.
 
Sahada çalışmalarını sürdüren Marmara Fuarcılık ekibi yurt içi ve yurt dışında gerçekleşen fuar, kongre, sempozyum ve seminer gibi sektörel bazda toplantıların yapıldığı buluşmalarda yer alarak, paydaşlar ile ilişkiler kurma ve proje geliştirmeye yönelik adımlar atmaktadır. Buralarda ISAF Fuarlarının tanıtımını yapan Marmara Fuarcılık ekibi, sektörün nabzını tutmaya devam etmekte ve dünyada olan gelişmeleri Smart Home Fuarı’na taşıyor.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi