Led & Aydınlatma Fuarı 12.Kez buluşacak

Led & Aydınlatma Fuarı 12.Kez buluşacak

LED alanında dünyanın nadir fuar ve etkinliklerinden, yeni nesil Aydınlatma alanında Türkiye ve bölgedeki en büyük fuarı olan Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı sektörü 6-9 Ekim Tarihleri arasında 12. kez buluşturmaya hazırlanıyor.

Bir ürünün belli alanlarda yapabileceği büyük değişimler incelendiğinde, dünyada son dönemlerde en etkili ürünler sıralamasında LED’ler en üst sıralarda yer alacaktır. Birçok sektörde köklü değişimlere neden olan LED ve LED’li ürünlerin en büyük değişime neden olduğu sektör olan aydınlatma sektöründe, bugün LED olmayan ürünlerin pazardaki payının her gün daha azaldığını görmekteyiz.

LED’lerin ve LED’li ürünlerin henüz bu derece yaygın olmadığı, çok az kişi tarafından bilindiği ve sadece komponent fuarlarında yer bulabildiği dönemde, çok titiz bir inceleme sonucunda verilen karar ile Led Fuarı olarak düzenlemeye başladığımız ve zamanla, LED ve Aydınlatma Fuarı olarak şekillendirdiğimiz fuarımızı, her geçen yıl daha da genişleterek düzenlemeye devam ediyoruz.
Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nın içeriğinde 2016 yılında önemli bir düzenleme yapıyoruz.  Daha önce ELEX adı altında düzenlediğimiz elektrik fuarımızın içerdiği sektörlerin önemli bir kısmını, Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nın içeriğine ekleyerek fuarımızı iç elektrik tesisatını da kapsayacak şekilde düzenliyoruz. Bu yeniden yapılanma ile sektörün tüm kesimlerini tek fuar başlığı altında bir araya getirme olanağını yaratıyoruz.

Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı; 2016 yılından itibaren binaya gelen enerjinin elektrik panolarından başlayarak, aydınlatmanın elde edildiği son noktaya gelinceye kadar olan sürecindeki ürünlerin tamamını kapsayan bir fuar olarak sektöre hizmet verebilecek.
Endüstri 4.0 dönemi ve “IoT (Internet of Things / Nesnelerin İletişimi)”nin sektöre etkileri ve yansımaları Uluslararası

Led&Aydınlatma Fuarı’nda…!

Dünyadaki tüm teknolojik gelişmelerini yakından takip eden ve bu teknolojilerin ülkemizdeki ilk adımlarını attığı fuarları düzenleyen Marmara Fuarcılık olarak, Endüstri 4.0 döneminin, IoT’un sektör üzerinde etkilerini Uluslararası Led ve Aydınlatma Fuarı’nda ana başlıklardan biri olarak ele alıyoruz.

2016 yılından başlayarak, her yıl fuarımızda Endüstri 4.0 ve IoT ile ilgili özel bir bölüm olması, fuarlarımızla eş zamanlı olarak düzenlediğimiz konferanslarımızda Endüstri 4.0 ve IoT konularının konuşulması ve hatta katılımcılarımızın da bu yeni döneme uygun ürünler sergilemesini teşvik etmek şeklinde gerçekleşecektir.

LED Aydınlatmanın, LED’lerin, LED’li ürünlerin yurtiçinde tanınması ve yaygınlaşması konusunda en önemli yapı taşlarından olan Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nın bugün geldiği nokta itibarı ile ülkemizin bulunduğu bölgenin en büyük uluslararası sektör buluşması olması kaçınılmazdır. Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nın sektöre kattıklarının da bilincinde olarak, fuarımız ile ilgili çalışmalarımızı her geçen yıl genişletiyor ve derinleştiriyoruz.

Sektörü dünyadaki en önemli fuarlarından biri olmayı hedefleyen Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nda
Yılardır durmadan büyüyen bu sektördeki payınızı genişletmek
Çok büyük ticari potansiyeli olan bu sektördeki iş hacminizi arttırmak
Yeni pazarlar, yeni bağlantılar ile bir araya gelmek
Henüz %10’una ulaşmamış bu büyük pazarda rekabette önde ve avantajlı olmak için
sizleri de katılımcı olarak yer almaya davet ediyoruz.
Bugünün ve geleceğin ürünlerinin sergilendiği Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nda mutlaka yerinizi alınız.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi