Led & Aydınlatma Fuarı 12.Kez buluşacak

Led & Aydınlatma Fuarı 12.Kez buluşacak

LED alanında dünyanın nadir fuar ve etkinliklerinden, yeni nesil Aydınlatma alanında Türkiye ve bölgedeki en büyük fuarı olan Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı sektörü 6-9 Ekim Tarihleri arasında 12. kez buluşturmaya hazırlanıyor.

Bir ürünün belli alanlarda yapabileceği büyük değişimler incelendiğinde, dünyada son dönemlerde en etkili ürünler sıralamasında LED’ler en üst sıralarda yer alacaktır. Birçok sektörde köklü değişimlere neden olan LED ve LED’li ürünlerin en büyük değişime neden olduğu sektör olan aydınlatma sektöründe, bugün LED olmayan ürünlerin pazardaki payının her gün daha azaldığını görmekteyiz.

LED’lerin ve LED’li ürünlerin henüz bu derece yaygın olmadığı, çok az kişi tarafından bilindiği ve sadece komponent fuarlarında yer bulabildiği dönemde, çok titiz bir inceleme sonucunda verilen karar ile Led Fuarı olarak düzenlemeye başladığımız ve zamanla, LED ve Aydınlatma Fuarı olarak şekillendirdiğimiz fuarımızı, her geçen yıl daha da genişleterek düzenlemeye devam ediyoruz.
Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nın içeriğinde 2016 yılında önemli bir düzenleme yapıyoruz.  Daha önce ELEX adı altında düzenlediğimiz elektrik fuarımızın içerdiği sektörlerin önemli bir kısmını, Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nın içeriğine ekleyerek fuarımızı iç elektrik tesisatını da kapsayacak şekilde düzenliyoruz. Bu yeniden yapılanma ile sektörün tüm kesimlerini tek fuar başlığı altında bir araya getirme olanağını yaratıyoruz.

Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı; 2016 yılından itibaren binaya gelen enerjinin elektrik panolarından başlayarak, aydınlatmanın elde edildiği son noktaya gelinceye kadar olan sürecindeki ürünlerin tamamını kapsayan bir fuar olarak sektöre hizmet verebilecek.
Endüstri 4.0 dönemi ve “IoT (Internet of Things / Nesnelerin İletişimi)”nin sektöre etkileri ve yansımaları Uluslararası

Led&Aydınlatma Fuarı’nda…!

Dünyadaki tüm teknolojik gelişmelerini yakından takip eden ve bu teknolojilerin ülkemizdeki ilk adımlarını attığı fuarları düzenleyen Marmara Fuarcılık olarak, Endüstri 4.0 döneminin, IoT’un sektör üzerinde etkilerini Uluslararası Led ve Aydınlatma Fuarı’nda ana başlıklardan biri olarak ele alıyoruz.

2016 yılından başlayarak, her yıl fuarımızda Endüstri 4.0 ve IoT ile ilgili özel bir bölüm olması, fuarlarımızla eş zamanlı olarak düzenlediğimiz konferanslarımızda Endüstri 4.0 ve IoT konularının konuşulması ve hatta katılımcılarımızın da bu yeni döneme uygun ürünler sergilemesini teşvik etmek şeklinde gerçekleşecektir.

LED Aydınlatmanın, LED’lerin, LED’li ürünlerin yurtiçinde tanınması ve yaygınlaşması konusunda en önemli yapı taşlarından olan Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nın bugün geldiği nokta itibarı ile ülkemizin bulunduğu bölgenin en büyük uluslararası sektör buluşması olması kaçınılmazdır. Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nın sektöre kattıklarının da bilincinde olarak, fuarımız ile ilgili çalışmalarımızı her geçen yıl genişletiyor ve derinleştiriyoruz.

Sektörü dünyadaki en önemli fuarlarından biri olmayı hedefleyen Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nda
Yılardır durmadan büyüyen bu sektördeki payınızı genişletmek
Çok büyük ticari potansiyeli olan bu sektördeki iş hacminizi arttırmak
Yeni pazarlar, yeni bağlantılar ile bir araya gelmek
Henüz %10’una ulaşmamış bu büyük pazarda rekabette önde ve avantajlı olmak için
sizleri de katılımcı olarak yer almaya davet ediyoruz.
Bugünün ve geleceğin ürünlerinin sergilendiği Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nda mutlaka yerinizi alınız.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

16 Ocak 19 Ocak

IF Wedding Fashion İzmir

Fuar İzmir - Gaziemir İzmir

İZFAŞ İzmir Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat İşleri. Tic.A.Ş

16 Ocak 20 Ocak

Gapfood 14.Gıda, Gıda Teknolojileri ve A

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

16 Ocak 20 Ocak

Gaptarım Tarım, 9.Tarım Teknolojileri ve

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

17 Ocak 20 Ocak

Anfaş Hotel Equipment - 29.Uluslararası

Antalya Fuar Merkezi

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

17 Ocak 20 Ocak

Anfaş Food Product - 25.Uluslararası Gı

Antalya Fuar Merkezi

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

18 Ocak 21 Ocak

Exponazagro Tarım, Hayvancılık, ve Gıda

Nazilli Eşref Özel Kapalı Çok Amaçlı Alanı Aydın

Elit Fuarcılık Hizmetleri Ltd.Şti.

23 Ocak 28 Ocak

CNR İMOB 2018- İstanbul Mobilya Fuarı

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

İstanbul Fuarcılık A.Ş.

25 Ocak 28 Ocak

EMITT 2018 22.Doğu Akdeniz Uluslararası

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul

E Uluslararası Fuar ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi