TÜYAP Güz Fuarlarına ağırlık verdi

TÜYAP Güz Fuarlarına ağırlık verdi

TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş., 2016 yılı bitmeden iki fuara ev sahipliği yapacak. TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde Ekim ve Kasım aylarında düzenlenecek organizasyonlarda mobilya ve tarım sektörü temsilcileri bir araya gelecek.

Yılın ilk yarısında düzenlediği fuarları ile 400 firma ve firma temsilcisi ile 350 bin ziyaretçiyi TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya getiren TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş., bu yılın ikinci yarısında Adana Mobilya Dekorasyon Fuarı ve Adana Tarım - Sera Bahçe Fuarları organizasyonları ile 500 binin üzerinde ziyaretçiye ulaşmayı hedefliyor.

TÜYAP Anadolu Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, “2006 yılından bu yana çeşitli sektörlere yönelik 125 fuar ile 19 ülkeden yaklaşık 4,4 milyon ziyaretçiye ev sahipliği yapan TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş., Çukurova’nın fuarlar merkezi olarak bilinen Adana’da düzenlediği fuarlar ile başta bu kent olmak üzere tüm bölgenin ekonomik dinamiklerine katkı sağlıyor” dedi.

MOBİLYADA BÜYÜK BULUŞMA

Adana Mobilya - Dekorasyon Fuarı, 25-30 Ekim 2016 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Alagöz, “Bu yıl 10’ncusunu düzenleyeceğimiz Adana Mobilya - Dekorasyon Fuarı, klasik mobilya konusunda ülkemizin ve bölgesinin tek fuarı olma özelliği taşıyor. Genel mobilya üretiminin yüzde 10’unu tek başına karşılayan ve klasik mobilya iskeleti üretiminde Türkiye’nin lideri Adana’da düzenleyeceğimiz bu fuar organizasyonu için Irak, İsrail, Ürdün, Tunus, Almanya, Fransa, Hollanda, Güney Afrika, Cezayir ve Katar başta olmak üzere çeşitli ülkelerden alım heyetlerini davet ediyoruz” diye konuştu.

ÇİFTÇİLER HEYECANLA BEKLİYOR

16-20 Kasım 2016 tarihlerinde yapılacak Adana Tarım - Sera Bahçe Fuarları hakkında da konuşan TÜYAP Anadolu Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, şöyle devam etti: “Bu iki fuar da bölgenin en kapsamlı ve en büyük fuarları haline geldi. Yerli ve yabancı birçok firmanın Adana’daki bu fuarlarda buluşması, kentin ve bölgenin bu sektörde önemli bir yeri olduğunun göstergesidir. Bu iki fuar bu yıl da çiftçilerimiz ve sektör ilgililerimiz tarafından heyecan ve merakla beklenmektedir.”

Alagöz, TÜYAP’ın güz fuarlarının Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Çukurova Fuarcılık A.Ş., ve KOSGEB’in desteği ile gerçekleştirildiği bilgisini verdi.

Refleks Gazetesi

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi