Borusan'dan Çorlu'ya yeni tesis

Borusan'dan Çorlu'ya yeni tesis

BMW, MINI, Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini başarıyla sürdüren Borusan Otomotiv Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi Borusan Oto, Çorlu’da açtığı yeni tesisle Trakya bölgesine ilk adımını attı.

Borusan Oto’nun İstanbul E-5 Karayolu üzerinde hizmete açılan Çorlu şubesi, BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobil satışıyla birlikte tüm BMW ve MINI otomobillerin satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirecek.
Yeni tesisle ilgili bilgiler veren Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, “Borusan Oto Çorlu ile ilk kez Trakya bölgesine adım atmanın heyecanını yaşıyoruz. Çorlu şubemiz, BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobillerin satışını ve BMW ve MINI otomobillerin satış sonrası hizmetlerini aynı çatı altında toplayan bir tesis oldu. Sadece Çorlu’da yıllık 350 adet kullanılmış otomobil satışı hedefliyoruz” diye konuştu.
Borusan Oto, BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobillerin satışıyla birlikte tüm BMW ve MINI otomobillerin satış sonrasını hizmetlerini gerçekleştireceği Çorlu şubesini hizmete açtı. BMW, MINI, Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini başarıyla sürdüren Borusan Oto, İstanbul E-5 Karayolu üzerinde açtığı yeni Çorlu şubesiyle, Türkiye çapında kapsamlı tesis yatırımlarını sürdürürken, Trakya bölgesine de ilk kez adım atmış oldu. 1000 metrekaresi showroom ve 1.650 metrekaresi servis alanı olmak üzere toplam 2.650 metrekare kapalı alana sahip olan Borusan Oto Çorlu şubesi, satış sonrası hizmetlerinde mekanik atölye dışında boya ve kaporta atölyeleriyle hasar işlemlerinde de hizmet verecek.
2016 yılı sonuna yaklaşırken tesis yatırımlarına tüm hızıyla devam ettiklerini belirten Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, “Borusan Oto Çorlu ile ilk kez Trakya bölgesine adım atmanın heyecanını yaşıyoruz. Çorlu şubemiz, BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobillerin satışını ve BMW ve MINI otomobillerin satış sonrası hizmetlerini aynı çatı altında toplayan bir tesis oldu. Yeni tesisimizle aynı zamanda BMW Premium Selection onaylı ve 24 ay garantili kullanılmış otomobil satışlarıyla bölgede yeni bir dönemi başlatıyoruz. Çorlu’da yıllık 350 adet kullanılmış otomobil satışı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Yeni şubemizle Trakya bölgesini Borusan Oto’nun üstün ve ayrıcalıklı hizmeti ile tanıştıracağız” dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

16 Ocak 19 Ocak

IF Wedding Fashion İzmir

Fuar İzmir - Gaziemir İzmir

İZFAŞ İzmir Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat İşleri. Tic.A.Ş

16 Ocak 20 Ocak

Gapfood 14.Gıda, Gıda Teknolojileri ve A

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

16 Ocak 20 Ocak

Gaptarım Tarım, 9.Tarım Teknolojileri ve

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

17 Ocak 20 Ocak

Anfaş Hotel Equipment - 29.Uluslararası

Antalya Fuar Merkezi

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

17 Ocak 20 Ocak

Anfaş Food Product - 25.Uluslararası Gı

Antalya Fuar Merkezi

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

18 Ocak 21 Ocak

Exponazagro Tarım, Hayvancılık, ve Gıda

Nazilli Eşref Özel Kapalı Çok Amaçlı Alanı Aydın

Elit Fuarcılık Hizmetleri Ltd.Şti.

23 Ocak 28 Ocak

CNR İMOB 2018- İstanbul Mobilya Fuarı

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

İstanbul Fuarcılık A.Ş.

25 Ocak 28 Ocak

EMITT 2018 22.Doğu Akdeniz Uluslararası

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul

E Uluslararası Fuar ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş.

Özel Röportaj

Yazarlar

2015 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi