Özçağdaş Makina Sanayi TÜYAP Avrasya Ambalaj Fuarında

Özçağdaş Makina Sanayi TÜYAP Avrasya Ambalaj Fuarında

Shirink ambalaj ve paketleme makinaları imalatında sektörün öncü firması Özçağdaş Makina Sanayii TÜYAP Avrasya Ambalaj Fuarındaki yerini aldı.

Shirink ambalaj ve paketleme makinaları imalatında sektörün öncü firması Özçağdaş Makina Sanayii TÜYAP Avrasya Ambalaj Fuarındaki yerini aldı.
 
Kurulduğu ilk günden itibaren kısa sürede Türkiye, Balkanlar, Doğu Avrupa, Orta Asya, Türkî Cumhuriyetler ve Rusya'da tanınan bir kuruluş haline gelen Özçağdaş Makina Sanayi Tic. Ltd. Şti Beylikdüzü TÜYAP 2016 - 22. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarında 02-05 Kasım 2016 Tarihleri arasında düzenlenen fuardaki yerini aldı.
 
Son teknoloji ile donatılan tam ve yarı otomatik Shirink ambalaj ve paketleme makinelerini müşterilerinin beğenisine sunan Öz Çağdaş Makina Genel Müdürü Ömer Kılıç fuar ile ilgili düşüncelerini şöyle açıklıyor.
 
"1989 yılında Gültepe’ de shirink ambalaj makinaları imalatı sektöründe Çağdaş Makina unvanıyla başlayıp, 2001 yılından itibaren ise Özçağdaş Makina Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. unvanı ile Shirink ambalaj ve paketleme  makinaları imalatı yaparak sektörümüzün öncü firması olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Kısa bir süre içerisinde yurtiçi ve yurt dışında kalitesi ile tanınan bir kuruluş ve marka haline geldik. Özçağdaş Makina Sanayi ve Tic. Ltd. Şti olarak Fuarları yakından takip ediyoruz. Fuarlarda ambalaj sektörüne önemli katkılar sunan makinalarımızı ve yapılan değişikliklerin tanıtımını yapıyoruz. Firmamız sürekli ARGE çalışmaları yaptığından, katıldığımız fuarlarda bir adım daha önde olduğumuzu görme fırsatımız oluyor.
 
22. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarında açmış olduğumuz Hol:11- Stand No 1123- D Öz Çağdaş Makina Sanayi Tic. Ltd. Şti. standımıza tüm müşterilerimizi ve dostlarımızı davet ediyorum." dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2015 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Daha iyi olabilirdi
  • Çok İyi
  • Çok Kötü
  • İyi