Fuarlara STAND Teşviki

Fuarlara STAND Teşviki

​Sektörel Nitelikli Uluslararası Yurtiçi Fuarların Desteklenmesi ile İlgili Para-Kredi ve Koordinasyon Kurulunun 08/11/2016 Tarihli ve 2016/9 Sayılı Kararı Resmi Gazetede Yayınlanarak yürürlüğe girdi.

Halen yürürlükte olan ve uygulanan 2014/4 sayılı Sektörel Nitelikli Uluslararası Yurt İçi Fuarların Desteklenmesine İlişkin Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Kararda değişikliğe gidildi.

Bu Karar kapsamındaki desteklerden; Bakanlıkça belirlenen şartlan haiz sektörel nitelikli uluslararası yurt içi fuarları düzenleyen organizatörler ve ihracatçı birliğine üye şirketler katılımcı sıfatıyla yararlanabilecek.

Karara göre katılımcılar tarafından yer kirası ve stand konstrüksiyonu için ödenen fatura tutarının % 50’si destek kapsamında 30.000 TL’ye kadar destek katılımcıya ödenecek.


FUAR DÜNYASI DERGİSİ ÖZEL HABER


 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

 • YENER ÇAMLIÖZ
  2018-07-05 16:40:58

  KUYUMCULAR VE SAATÇİLER ODASINA KAYITLI TASARIM DUVAR SAATİ İMALATI VE SATIŞI YAPAN ŞAHIS FİRMASIYIM. FUAR DESTEĞİNDEN YARARLANABİLMEM MÜMKÜNMÜDÜR. 5 YILDIR FAALİYET GÖSTERMEKTEYİM, GOODTİME TASARIM ÜRÜNLERİ OLARAK MARKA TESCİLİMİZ BULUNMAKTADIR. İHRACATÇILAR BİRLİĞİNE KAYITLI DEĞİLİM. YURTİÇİ FUARA KATILMAK İSTİYORUM. SAYGILARIMLA

  Cevap Ver 0 0

Tüm yorumları okumak için tıklayın

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

 • Kötü
 • Çok Kötü
 • Çok İyi
 • Daha iyi olabilirdi
 • İyi