MÜSİAD Kayseri şubesinin EXPO fuarı çıkartması

MÜSİAD Kayseri şubesinin EXPO fuarı çıkartması

MÜSİAD Kayseri ,16. MÜSİAD EXPO Uluslararası Ticaret Fuarı’nda buluştu.

MÜSTAKİL Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) bu yıl 16’ıncısını düzenlediği MÜSİAD EXPO Uluslararası Ticaret Fuarı açılışına MÜSİAD Kayseri Şubesi ve il protokolü adeta çıkartma yaptı. İstanbul CNR EXPO Fuar Merkezi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen fuarda Kayseri’den 4 firma yer aldı.

İstanbul CNR EXPO Fuar Merkezi’nde MÜSİAD Kayseri’nin yoğun ilgi gösterdiği fuarda üye firmalar Stroton, EMAK, Formal Alüminyum ve Koşar Çorap boy gösterdi. Fuar için İstanbul’a gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mehmet Büyüksimitçi, Sanayi Odası Meclis Başkanı Abidin Özkaya, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB)Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Ticaret Odası(KTO) Başkan Yardımcısı Celal Hasnalçacı, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Ahmet Kilci, MÜSİAD Kayseri Başkanı Nedim Olgunharputlu, MÜSİAD Kayseri Başkan Yardımcıları İsmail Özen ile Kemal Lekesiz ve yönetim kurulu üyeleriyle stant ziyaretleri gerçekleştirip bilgi aldılar

MÜSİAD Kayseri Başkanı Nedim Olgunharputlu, gerçekleşen fuarın dünya çapında ticaretin gelişme adına büyük bir etkinlik olduğunu dile getirdi. Bu tür fuarların Türkiye sanayisi ve ithalatı için oldukça önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Nedim Olgunharputlu, "16. MÜSİAD EXPO Fuarı’nda bu yıl Kayserili 4 firmamız katılıyor. Kayseri belediye başkanlarımız ve sanayicilerimizle birlikte fuarda stantlarda ziyaretlerde bulunduk. Bu fuarın hem ülkemiz ekonomisi hem de Kayseri ekonomisinin canlanması açısından hayırlı geçmesini temenni ediyorum" dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi