24'Üncü Yapex Yapı Ve Restorasyon Fuarı İçin Geri Sayım Başladı

24'Üncü Yapex Yapı Ve Restorasyon Fuarı İçin Geri Sayım Başladı

Anadolu’nun en büyük buluşması olan Yapex Yapı ve Restorasyon Fuarı 16-19 Kasım’da ziyaretçilerini sektörle buluşturmaya hazırlanıyor.

Her yıl Antalya’da geleneksel olarak büyük bir sektörel buluşmaya sahne olan Yapex, bu yıl da 16-19 Kasım tarihlerinde Antalya Expo Center’da ziyaretçileri ile buluşacak. Ülkede yapı sektörünün en renkli ve en dinamik fuarı niteliğindeki Yapex, birbirinden önemli birçok etkinlik ile sektörde büyük bir heyecan ve sinerji oluşturacak. En yeni yapı malzemeleri, en güzel ahşap villalar, en canlı doğal taşlar, en güzel banyolar, boyalar, yalıtım ürünleri, Dekorasyon malzemeleri, sanatsal objeler, restorasyon ve koruma projeleri ve çok daha fazlası fuar salonlarında ziyaretçileri ile buluşacak.

Ünlü mimarların tasarladığı en güzel banyolar Yapex’de
Yapex Yapı Fuarının bu yıl çok sıradışı bir mimari etkinliğe sahne olması bekleniyor. Gerek turizm yapıları gerekse konut projeleri alanında bir çok projeye imza atmış olan ünlü mimarlar Yapex ziyaretçileri için birbirinden güzel banyolar tasarladı. Banyoların katılımcı-üretici firmalar tarafından fuarda birebir uygulanarak sergileneceği ve ziyaretçilerin beğenisine sunulacağı belirtildi.

Turizm yapıları için teknik çözümler ve malzemeler Yapex’de
Antalya merkez olmak üzere Alanya’dan İzmir’e kadar uzanan sahil bandındaki turizm tesislerinde her yıl sezon bitiminde yoğun bir yenileme süreci yaşanıyor. Kasım-Nisan ayları arasındaki dönemde yeni yatırım ve inşaat işlemlerini bitirmek zorunda olan oteller ihtiyaç duydukları malzeme ve çözümler için Yapex Yapı ve Restorasyon Fuarı’nı ilgiyle izliyor.

Yapex Yapı Ve Restorasyon Fuarı korumacılık alanında birçok ilklere yer veriyor. Türkiye’nin kentsel, kültürel ve doğal mirasını bir ortak miras anlayışıyla korumak ve yaşatmak amacıyla projeler üreten, bilinçli koruma çalışmaları yürüten tarihi kentler, koruma vizyonlarını, proje ve uygulamalarını Yapex Yapı ve Restorasyon Fuarı’nda yer alan sektör uzmanları, restoratörler, yatırımcılar, yükleniciler ve endüstri kuruluşları ile paylaşacak.

Yapex birbirinden zengin etkinliklere sahne olacak
Ticari boyutu kadar, kültürel ve akademik boyutu ile de ön plana çıkan fuar, birçok mesleki ve akademik etkinliğe de ev sahipliği yapacak. Belgesel film gösterimleri, panel ve söyleşiler, proje sergileri, temalı resim ve heykel atölye çalışmaları gibi mesleki ve akademik etkinlikler profesyonel fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgisine sahne olacak.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi