Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi

Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi

Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi 8 Aralık'ta 10. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi 8 Aralık'ta 10. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri Tic. A.Ş. ortaklığıyla düzenlenecek Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, 10'uncu kez turizmcileri buluşturacak.

Ürdün'ün Kızıldeniz'e açılan kapısı Akabe'nin "Uluslararası Partner Destinasyonu", Mersin'in "Partner İl" olduğu fuar, 8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında Fuar İzmir'de gerçekleştirilecek.

Travel Turkey İzmir Turizm Fuarında ABD, Afganistan, Almanya, Arjantin, Avustralya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Filistin, Güney Kore, Gürcistan, Hindistan, Irak, İran, İspanya, K.K.T.C, Kosova, Makedonya, Mauritius, Mısır, Özbekistan, Polonya, Rusya, Sırbistan, Sri Lanka, Sudan, Tunus, Ukrayna, Ürdün, Yunanistan ve Zimbabwe yer alacak.

Sağlık turizmi için özel bölüm
Fuar'da bu yıl Sağlık Bakanlığı ve İzmir İl Sağlık Müdürlüğünün desteğiyle sağlık turizmi için özel bir bölüm oluşturulacak. Türkiye'nin sağlık imkanlarının yurt içi ve yurt dışı pazarlara tanıtılmasının amaçlandığı bölümde, değişik ülkelerden katılımcılar sağlık turizmi temsilcileriyle bir araya gelecek.

Fuar, THY'nin desteğiyle 'B2B Hosted Buyer Programı' kapsamında katılımcı firmalarla iş birliği yapmak için dünyanın önemli tur operatörleri ve seyahat acentelerinden satın almacıları da buluşturacak.

Fuardaki etkinlikler kapsamında dünyanın önde gelen gastronomi ve turizm uzmanları ile eğitimcilerini bir araya getirecek 2. Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi de düzenlenecek.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi