Antalya İş,İnşaat Makinaları ve Ekipmanları Fuarı Lansman Toplantısı Yapıldı

Antalya İş,İnşaat Makinaları ve Ekipmanları Fuarı Lansman Toplantısı Yapıldı

Antalya İş ve İnşaat Makineleri ve Ekipmanları Fuarı 4-8 Ekim 2017 tarihleri arasında Anfaş Expo Center'da yapılacak.

BOĞAZİÇİ FUARCILIK tarafından organize edilecek Afrika-Asya Temalı Antalya İş , İnşaat Makinaları ve Ekipmanları Fuarı Lansman Toplantısı , Afrika-Asya-Türkiye inşaat makineleri iş forumu ve ikili iş görüşmeler programı Ankara Akman Otelde gerçekleşti.

11 Kasım tarihinde yapılan programı İstanbul Milletvekili Sayın Hasan Sert, E. Antalya Milletvekili ve Anfaş Yönetim Kur. Bşk Sn Sadık Badak, İmder-İsder E. Genel Sekreteri Sn. Faruk Aksoy , Etiyopya Müteahhitler Birliği Bşk Sn. Aberre Bekele konuşmalarıyla şereflendirdiler.

Aralarında Etiyopya, Gana, Cibuti, Uganda, Togo, Kazakistan, Irak, İran ve Afganistan'dan gelen 70 İş ve İnşaat Makinesi alıcısı ile Ülkemizin Önde Gelen 104 firmasının Temsilcileri ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi. 2400 yabancı ziyaretçinin katılacağı Antalya İş ve İnşaat Makineleri ve Ekipmanları Fuarı 4-8 Ekim 2017 tarihleri arasında Anfaş Expo Center'da yapılacak. 


Bosphorus Expo 
İhtisas Fuarcılık Ltd. Şti
Acıbadem Mahallesi Hale Sokak
Esatpaşa Apt. No:2/1
34074 Kadiköy/İSTANBUL
Tel : +90 216 342 4224
Faks: +90 216 342 4262
e-mail :info@bosphorusexpo.com
web : 
www.bosphorusexpo.com
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi