Fuar Türkiye’de işlerin yolunda gittiğini gösteren güzel cevaplardan biri olmuştur

Fuar Türkiye’de işlerin yolunda gittiğini gösteren güzel cevaplardan biri olmuştur

MÜSİAD Düzce Başkanı İsmail Çakmak, 16. MÜSİAD EXPO fuarının “Hain terörist saldırılar karşısında Türkiye’de işlerin yolunda gittiğini gösteren en güzel cevaplardan biri olmuştur” dedi.

MÜSİAD Düzce Başkanı İsmail Çakmak, 16. MÜSİAD EXPO fuarının “Hain terörist saldırılar karşısında Türkiye’de işlerin yolunda gittiğini gösteren en güzel cevaplardan biri olmuştur” dedi.
MÜSİAD Başkanı İsmail Çakmak 9-12 Kasım tarihlerinde CNR Fuar Merkezi’nde “İş Burada!” sloganıyla düzenlenen MÜSİAD EXPO ile aynı anda 3. High Tech Port ve 20. Uluslararası İş Forumu da (IBF) düzenlendiğini belirterek “Açılışı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan 16. MÜSİAD EXPO, Başbakanımız Binali Yıldırım’ın katılımıyla düzenlenen kapanış yemeği ile son buldu. 100’ün üzerinde ülkeden 7 binden fazla iş adamı ve yaklaşık 150 binin üzerinde katılımcı ile gerçekleştirilen fuarda 700 firmanın ürünlerini sergiledi ve High Tech Port by MÜSİAD etkinliğine 23 ülkeden askeri delegasyon katıldı. MÜSİAD Düzce üyelerinden Topçu Kardeşler, TGM Kule Vinç ve Topçuoğlu - Arlin Mobilya MÜSİAD EXPO fuarında yer aldı. Düzce Valimiz Zülkif Dağlı başta olmak üzere birçok protokol üyesinin de ziyaret ettiği fuara MÜSİAD Düzce üyeleri de yoğun katılım sağladı” dedi.
MÜSİAD Düzce Başkanı İsmail Çakmak fuar ile ilgili olarak “Bu yılki fuar, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz’daki hain darbe girişimi ve sonrasında devam eden hain terörist saldırılar karşısında Türkiye’de işlerin yolunda gittiğini gösteren en güzel cevaplardan biri olmuştur” dedi.
Çakmak “Her türlü algı operasyonuna rağmen Avustralya’dan İngiltere’ye, Nijerya’dan Belçika’ya, Güney Afrika’dan Hollanda’ya, Güney Kore’den Romanya’ya, Rusya’dan Sudan’a, Fransa’dan Pakistan’a, Malezya’dan Almanya’ya, kadar, dünyanın 100’den fazla ülkesinden katılan 7 binden fazla değerli iş adamının buradaki varlıkları çok önemlidir” dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi