​Kayseri Yöresel Ürünler Fuarı'na Ziyaretçi Akını

​Kayseri Yöresel Ürünler Fuarı'na Ziyaretçi Akını

Yöresel Ürünler Fuarı'na ziyaretçi akınıKayseri'deki Dünya Ticaret Merkezi'nde açılan Yöresel Ürünler Fuarı'nın son gününde yoğunluk yaşandı.

Kayseri'deki Dünya Ticaret Merkezi'nde açılan Yöresel Ürünler Fuarı'nın son gününde yoğunluk yaşandı. 16 gün açık olan ve 60 ilin lezzetlerinin sunulduğu fuarı, 350 bin kişi ziyaret etti. Sun Fuarcılık tarafından 11 Kasım'da açılan 7'nci Yöresel Ürünler Fuarı'nın son gününde fuar alanına girmek için uzun kuyruk oluşturanlar, 60 ilin lezzetlerinden tatmak ve satın almak için birbiri ile yarıştı. Fuar Organizasyonu sahibi Mehmet Saçmacı yaptığı açıklamada şöyle dedi: 

"7'nci Yöresel Ürünler Fuarını yaklaşık 350 bin kişi ziyaret etti. Bu rakam, Türkiye fuar ziyaretçi ortalamalarının çok üzerindedir. 60 şehirden 200 katılımcı ile gerçekleştirdiğimiz fuarda 350 bin ziyaretçi ağırlamamız, yaptığımız işin doğru olduğu göstermektedir. Düzenlendiğimiz fuarda Sivas, Kırşehir, Nevşehir ve Yozgat'tan da misafirleri ağırladık. Yöresel Ürün Fuarı'nın 8'incisi Mayıs'ta gerçekleştirilecek."

Saçmacı, önümüzdeki günlerde Türkiye'nin en büyük giyim ve tekstil fuarını gerçekleştireceklerini de söyledi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2015 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • Çok Kötü
  • İyi