İndirimli Fiyat ve Sabit Kur Avantajı İle Uluslararası Fuar Organizasyonu

İndirimli Fiyat ve Sabit Kur Avantajı İle Uluslararası Fuar Organizasyonu

İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, üyelerine özel fiyatlar ve sabit kur avantajı ile Uluslararası Fuar katılımı sağlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan "Food İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuar”ına ilişkin İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği ile CNR Holding A.Ş tarafından karşılıklı imzalar atıldı.

Gerçekleşen İmza töreninde, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Zekeriya METE yaptığı açıklamada; fuar katılımının ihracatçılarımızın yeni pazarlar bulmaları ve mevcut ihracat pazarlarında sürdürülebilir ticaretlerini devam ettirmeleri açısından çok önemli olduğunu ve bu noktada İhracatçı Birlikleri olarak üye firmalarımıza indirimli fiyat ve sabit kur avantajı sağladıklarının özellikle altını çizdiler.

Bilindiği üzere, Dünya genelinde organize edilen uluslararası gıda fuarlarında gıda sektörünün nabzı tutulmakta; ikili görüşme, pazarlama ve ticaret imkanı bulan firmalar ticaretlerini geliştirmekte, ve bu meyanda, fuarlara iştirak eden firmalarımız sayesinde ülkemizin ihracatı artmakta, Ülke Ekonomimize katkı sağlanmakta olup, Uluslararası Fuarların başarış ve etkinliği, fuar organizatörü ülkenin saygınlığını artırmakta; bu durum, ev sahibi ülkeden fuara katılan firmalara, maddi ve manevi anlamda büyük kolaylık sunmaktadır. Ülkemizin dünya gıda ticareti üzerindeki etkinliğinin ancak Türkiye'de düzenlenecek uluslararası nitelikte organize edilecek gıda fuarları ile sağlanabileceği gerçeğiyle; İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği; CNR Holding A. Ş. tarafından 20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek olan Food İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı'na "Destekleyen Kuruluş” olarak katkı sağlamaktadır.

Türkiye'deki en aktif ihracatçı birliklerinden biri olarak faaliyet gösteren, gerçekleştirdiği ulusal ve uluslararası etkinlikler aracılığıyla, yurtdışındaki gıda sektörü temsilcilerini ve üyelerimizi bahsi geçen fuarda yer almasını teşvik etmek konusunda hassasiyet gösteren İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, üyelerine özel fiyatlar ve sabit kur avantajı ile Uluslararası Fuar katılımı sağlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

16 Ocak 19 Ocak

IF Wedding Fashion İzmir

Fuar İzmir - Gaziemir İzmir

İZFAŞ İzmir Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat İşleri. Tic.A.Ş

16 Ocak 20 Ocak

Gapfood 14.Gıda, Gıda Teknolojileri ve A

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

16 Ocak 20 Ocak

Gaptarım Tarım, 9.Tarım Teknolojileri ve

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

17 Ocak 20 Ocak

Anfaş Hotel Equipment - 29.Uluslararası

Antalya Fuar Merkezi

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

17 Ocak 20 Ocak

Anfaş Food Product - 25.Uluslararası Gı

Antalya Fuar Merkezi

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

18 Ocak 21 Ocak

Exponazagro Tarım, Hayvancılık, ve Gıda

Nazilli Eşref Özel Kapalı Çok Amaçlı Alanı Aydın

Elit Fuarcılık Hizmetleri Ltd.Şti.

23 Ocak 28 Ocak

CNR İMOB 2018- İstanbul Mobilya Fuarı

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

İstanbul Fuarcılık A.Ş.

25 Ocak 28 Ocak

EMITT 2018 22.Doğu Akdeniz Uluslararası

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul

E Uluslararası Fuar ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş.

Özel Röportaj

Yazarlar

2015 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi