İndirimli Fiyat ve Sabit Kur Avantajı İle Uluslararası Fuar Organizasyonu

İndirimli Fiyat ve Sabit Kur Avantajı İle Uluslararası Fuar Organizasyonu

İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, üyelerine özel fiyatlar ve sabit kur avantajı ile Uluslararası Fuar katılımı sağlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan "Food İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuar”ına ilişkin İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği ile CNR Holding A.Ş tarafından karşılıklı imzalar atıldı.

Gerçekleşen İmza töreninde, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Zekeriya METE yaptığı açıklamada; fuar katılımının ihracatçılarımızın yeni pazarlar bulmaları ve mevcut ihracat pazarlarında sürdürülebilir ticaretlerini devam ettirmeleri açısından çok önemli olduğunu ve bu noktada İhracatçı Birlikleri olarak üye firmalarımıza indirimli fiyat ve sabit kur avantajı sağladıklarının özellikle altını çizdiler.

Bilindiği üzere, Dünya genelinde organize edilen uluslararası gıda fuarlarında gıda sektörünün nabzı tutulmakta; ikili görüşme, pazarlama ve ticaret imkanı bulan firmalar ticaretlerini geliştirmekte, ve bu meyanda, fuarlara iştirak eden firmalarımız sayesinde ülkemizin ihracatı artmakta, Ülke Ekonomimize katkı sağlanmakta olup, Uluslararası Fuarların başarış ve etkinliği, fuar organizatörü ülkenin saygınlığını artırmakta; bu durum, ev sahibi ülkeden fuara katılan firmalara, maddi ve manevi anlamda büyük kolaylık sunmaktadır. Ülkemizin dünya gıda ticareti üzerindeki etkinliğinin ancak Türkiye'de düzenlenecek uluslararası nitelikte organize edilecek gıda fuarları ile sağlanabileceği gerçeğiyle; İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği; CNR Holding A. Ş. tarafından 20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek olan Food İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı'na "Destekleyen Kuruluş” olarak katkı sağlamaktadır.

Türkiye'deki en aktif ihracatçı birliklerinden biri olarak faaliyet gösteren, gerçekleştirdiği ulusal ve uluslararası etkinlikler aracılığıyla, yurtdışındaki gıda sektörü temsilcilerini ve üyelerimizi bahsi geçen fuarda yer almasını teşvik etmek konusunda hassasiyet gösteren İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, üyelerine özel fiyatlar ve sabit kur avantajı ile Uluslararası Fuar katılımı sağlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi