Avrasya Pencere Fuarı’na Egepen Deceuninck damga vuracak

Avrasya Pencere Fuarı’na Egepen Deceuninck damga vuracak

8-11 Mart 2017 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleştirilecek olan 18. Avrasya Pencere Fuarı, dünyadan ve Türkiye’den 665 firmayı ve 50 bini aşkın ziyaretçiyi bir araya getirecek. Türkiye’nin öncü PVC profil üreticilerinden Egepen Deceuninck de yeni ürünleri ile fuarda yer alacak.

Türkiye’nin öncü PVC markası Egepen Deceuninck bu yıl 8-11 Mart tarihleri arasında TÜYAP’ta 18’inci kez düzenlenecek olan Avrasya Pencere Fuarı’na hazırlanıyor. Bölgenin en büyük ve prestijli fuarı olan Avrasya Pencere Fuarı’nda pencereye dair tüm sistemler ve ürünler sergilenecek. Egepen Deceuninck’le birlikte pencere sektöründe faaliyet gösteren 26 ülkeden 665 firma fuara katılacak. Yurtiçinden 79 ilden 52 bin 198, yurtdışından ise 112 ülkeden 5 bin 500 civarında katılımcının fuarı ziyaret etmesi bekleniyor. 18. Avrasya Pencere Fuarı; Avrasya Cam ve Avrasya Kapı Fuarları ile eş zamanlı olarak düzenlenecek.
 
Egepen Deceuninck fuarda yer alacağı stantta yüzde 100 geri dönüşümlü, çevreye duyarlı ürünlerini sergileyecek. Legend, Legend Sürme Sistemleri, Zendow, Fusion, Everest Max, sürme sistemleri, katlanır kapı, kepenk ve panjur gibi hiçbir ürününde kurşun kullanmayan Egepen Deceuninck, sektöre dair öncü uygulamalarını da ziyaretçilerle paylaşacak.
 
Fuarlarda yeni çözümler geliştiriyoruz
Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Müdürü Tamer Özen, 18. Avrasya Pencere Fuarı’nın sektör açısından önemli bir organizasyon olduğuna değindi. Türkiye’nin öncü PVC profil üreticilerinden biri olan Egepen Deceuninck, Türkiye’deki PVC sektörünün gelişimi için gerçekleştirilen tüm organizasyonları desteklediklerini ifade eden Özen, “Yeni ürün geliştirmelerinin zor yapıldığı PVC sektörü için fuarlar hammadde ve sektör üreticileri için oldukça önem taşıyor. Yerli ve yabancı lider sektör firmalarının yer aldığı fuarlarda yeni trendlerimizi sergiliyor, sektör liderleriyle işbirliklerimizi güçlendirmeye yönelik yeni çözümler geliştiriyoruz. Bu nedenle 18’inci kez düzenlenecek olan Avrasya Pencere Fuarı’nı oldukça önemsiyor, yeni ürünlerimizi görmek için herkesi standımıza bekliyoruz” dedi. 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

16 Ocak 19 Ocak

IF Wedding Fashion İzmir

Fuar İzmir - Gaziemir İzmir

İZFAŞ İzmir Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat İşleri. Tic.A.Ş

16 Ocak 20 Ocak

Gapfood 14.Gıda, Gıda Teknolojileri ve A

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

16 Ocak 20 Ocak

Gaptarım Tarım, 9.Tarım Teknolojileri ve

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

17 Ocak 20 Ocak

Anfaş Hotel Equipment - 29.Uluslararası

Antalya Fuar Merkezi

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

17 Ocak 20 Ocak

Anfaş Food Product - 25.Uluslararası Gı

Antalya Fuar Merkezi

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

18 Ocak 21 Ocak

Exponazagro Tarım, Hayvancılık, ve Gıda

Nazilli Eşref Özel Kapalı Çok Amaçlı Alanı Aydın

Elit Fuarcılık Hizmetleri Ltd.Şti.

23 Ocak 28 Ocak

CNR İMOB 2018- İstanbul Mobilya Fuarı

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

İstanbul Fuarcılık A.Ş.

25 Ocak 28 Ocak

EMITT 2018 22.Doğu Akdeniz Uluslararası

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul

E Uluslararası Fuar ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş.

Özel Röportaj

Yazarlar

2015 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi