Futurallia 2017’de Türk firmaları dünyayla buluşacak

Futurallia 2017’de Türk firmaları dünyayla buluşacak

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM), küresel büyümeyi hedefleyen firmaları dünyanın en büyük iş geliştirme forumlarından biri olan “Futurallia 2017 Uluslararası İş Geliştirme Forumu”na götürüyor. Uluslararası ticaretin ve iş birliklerinin gelişimine önemli katkı sağlayan “Futurallia İkili İş Görüşmeleri” bu yıl 21. kez 29-31 Mart tarihleri arasında Fransa’nın Poitiers kentinde gerçekleştirilecek. Dünyanın 30 ülkesinden 600’den fazla firmanın katılacağı Forum’da 8 binin üzerinde ikili iş görüşmesinin yapılması planlanıyor. İDTM ile Futurallia 2017’ye katılan Türk firmaları, kendilerine farklı ülkelerden partnerler bulabilecek.

İhracatçı firmalara ticari bilgilendirme ve pazar araştırması hizmeti veren, organize ettiği ticari heyet programları ile iş adamlarına uluslararası iş fırsatları sunan İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM), bu kez Türk firmalarını dünyanın en büyük iş geliştirme platformlarından biri kabul edilen Futurallia 2017’ye götürmeye hazırlanıyor. 29-31 Mart tarihlerinde Fransa’nın Poitiers kentinde düzenlenecek Futuralia 2017 21. Uluslararası İş Geliştirme Forumu’nda, 30 ülkeden 10 sektörü temsilen 600 katılımcı firma yer alacak. Katılımcı firmaların forum öncesinde seçtikleri firmalarla birebir görüşme yapabileceği forumda üç gün boyunca 8 binin üzerinde ikili iş görüşmesi yapılması bekleniyor.
Dünya ile buluşma fırsatı
Türk firmalarına yeni pazarların kapılarını aralamak amacıyla dünyanın pek çok noktasında ikili iş görüşmeleri planlayan İDTM, ihracat hacminin büyümesine önemli katkı sağlıyor. Futurallia Uluslararası İş Geliştirme Forumu, bu alanda özel bir yere sahip. 20 yıllık geçmişiyle dünyanın en önemli iş geliştirme organizasyonları arasında yer alan Futurallia’nın itibarı, hem lokasyonun avantajlarına hem de uluslararası katılımcı profiline ve çok sektörlü yapısına dayanıyor. Onlarca sektörden yüzlerce firmanın yer aldığı foruma katılan Türk firmaları, bugüne dek pek çok önemli fırsat yakaladı ve kazanç sağladı. Futurallia, iş adamlarına sunduğu fırsatlarla Avrupa’nın en önemli ticaret kapısı olarak değerlendiriliyor.
Sanayi ve turizmin kalbindeki forum
Futurallia 2017 21. Uluslararası İş Geliştirme Forumu’nun gerçekleştirileceği Poitiers kenti, Fransa’nın dinamik "Nouvelle Aquitaine" bölgesinde yer alıyor.  "Nouvelle Aquitaine" bölgesi, 12 bölgeyi içinde bulunduran Fransa’nın en büyük yönetim bölgesi. Burası Avrupa’nın bir numaralı tarım alanı olmasının yanı sıra üniversiteler ve yüksekokullar aracılığı ile araştırma ve geliştirme faaliyetlerine çok fazla yatırım yapılan bir bölge. Atlantik Sahili ve Pirene Dağları gibi ünlü turistik yerleri içinde barındıran bölge; aynı zamanda önemli sanayi kollarına da ev sahipliği yapıyor. Tarım ve gıda, kağıt sanayi ve kerestecilik, uzay, savunma, havacılık, gelişmiş materyaller (kompozit, seramik) organik bazlı kimyasal ürünler, yenilenebilir teknolojiler, deri, tekstil, el sanatları, lüks ürünler, optik ve lazer teknolojileri, dijital, sağlık ve medikal teknolojiler, taşımacılık, konut yapımı ve turizm Nouvelle-Aquitaine Bölgesi’nde yer alan önemli sektörler arasında yer alıyor. Forum katılımcıları sanayinin ve turizmin merkezinde ağırlıyor.
 
Hedef uluslararası pazarlar ise doğru adres Futurallia 2017
İDTM Genel Müdürü Rüştü Argıt, uluslararası vizyona sahip, uluslararası pazarlarda var olmayı hedefleyen, dünya ticaretindeki yeni gelişmelerden haberdar olmak isteyen tüm firmaları Futurallia 2017’ye katılmaya çağırdı. Argıt, Türk firmalarına yönelik davetini “600’den fazla yerel ve uluslararası firmanın ikili iş görüşmeleri yapacağı Futurallia 2017, iş hacminizi büyütmek, uluslararası pazarlara açılmak, farklı iş olanaklarından faydalanmak için çok önemli bir fırsat” sözleriyle ifade etti. İDTM ile bu uluslararası foruma katılmak isteyen firmaların 18 Mart 2017’ye kadar kayıt yaptırmaları gerekiyor.  Organizasyona kayıt olan firmalar için birebir iş görüşmesi takvimi oluşturulacak, firmalar tercümanlık hizmetinden yararlanacak, forumun online kataloğundan yer alacak ve pek çok ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilecek.
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi