UPS,Türkiye'nin en etik şirketlerinden biri olarak seçildi

UPS,Türkiye'nin en etik şirketlerinden biri olarak seçildi

Akaltan “UPS’in etik anlayışı, 110 yıllık başarılı geçmişinin temel taşıdır.”

Küresel lojistik lideri UPS, EDMER (Etik Değerler Merkezi Türkiye) tarafından Türkiye’nin en etik şirketlerinden biri seçilerek ETİKA 2016 ödülüne layık görüldü. Etik ve iş ahlakına yönelik farkındalık yaratan EDMER genç çalışanlara rol model olan şirketleri ödüllendiriyor. 

UPS Türkiye Genel Müdürü Ufku Akaltan, “UPS Türkiye olarak üst üste ikinci kez ETİKA ödülünü almaktan gurur duyuyoruz. UPS kültürü içerisinde etik odağının önemli bir yeri bulunmaktadır. UPS’in hedeflerine ulaşmasında sosyal çevreye ve çalışanlarımıza yaptığımız katkıların ve etik değerlerimizin doğrudan etkili olduğuna inanıyoruz.”

Şirketler, etik ve iş ahlakı, itibar yönetimi, kurumsal yönetişim, kurumsal sosyal sorumluluk, uyumluluk yönetim, liderlik ve yaratıcılık olmak üzere altı kategorideki 80 EDMER kriteriyle değerlendirildi.

Akaltan “UPS’in etik anlayışı, 110 yıllık başarılı geçmişinin temel taşıdır.” dedi. “Yoğun çalışmalarımızı ve etik değerlerimize olan bağlılığımızı takdir ettiği için EDMER’e ve UPS ailesini oluşturan Türkiye’deki 2300 çalışanımıza en içten teşekkürlerimi sunmak istiyorum.”  

UPS Hakkında
UPS (NYSE: UPS),paket taşımacılığı ve nakliye faaliyetlerinin yanı sıra, uluslararası ticareti kolaylaştırmak ve iş dünyasının faaliyetlerinin daha etkin bir biçimde yürümesi için ileri teknolojiyi kullanmak gibi geniş yelpazede çözümler sunan küresel bir lojistik lideridir.Genel merkezi Atlanta’da olan UPS, dünya genelinde 220’den fazla ülke ve bölgede hizmet vermektedir. Şirketin internet sitesine ups.com® adresinden ve kurumsal blog sayfasına longitudes.ups.com adresinden erişebilirsiniz. UPS ile ilgili haberleri doğrudan almak için pressroom.ups.com/RSS sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi