Yapı Sektörü Tüyap 40. Yapı Fuarı’nda Buluşuyor!

Yapı Sektörü Tüyap 40. Yapı Fuarı’nda Buluşuyor!

Bu yıl 40.sı düzenlenen Turkeybuild İstanbul Yapı Fuarı, 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Yapı Fuarı’na katılacak olan Sistem Alüminyum, fuarda kompozit panel ürünlerinin yeni markalama stratejisini tanıtacak.

FUAR YOĞUN ZİYARETÇİ ALIYOR
Dünyanın beş büyük yapı fuarından biri olan ve Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'yı kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı, Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl, 100.000 m2 kapalı ve açık alanda, 1.250 katılımcı firmanın sergileyeceği 18.640 ürünü, 105 ülkeden 111.000 yerli, yabancı ziyaretçi ile buluşturacak. Fuar bu yıl 23-27 Mayıs 2017’de gerçekleştirilecek.
 
SİSTEM ALÜMİNYUM YENİ MARKALAMA STRATEJİSİ İLE YAPI FUARI’NDA
Sistem Alüminyum, tüm alüminyum kompozit panel ürünlerini tek bir marka altında birleştirdi.
Sınırsız renk ve desen seçenekleri ile mimarların ve seçkin projelerin seçimi haline gelen Alutechbond markası altındaki ürünlerin isimleri ve logoları yenilendi. Yapılan bu değişiklik sonrası Sistem Alüminyum’un kompozit panel ürün markaları Alutechbond 100, Alutechbond 200, Alutechbond 300 ve Alutechbond 400 olarak belirlendi. Bu gelişmeyi fuarda müşterilerine ve ziyaretçilerine tanıtacak olan Sistem Alüminyum, 7. Salon 311 nolu stantta bulunacak.
 
KOMPOZİT PANELDE B1 VE A2 SINIFI ÜRÜN SEÇENEKLERİ
Sistem Alüminyum, 40. Yapı Fuarı’nda farklı renk ve desen seçeneklerindeki alüminyum kompozit panel ürünlerini sergileyecek. Firmanın bu ürünleri, müşterilerinin taleplerine göre  B1 veya A2 yanmazlık sınıfında üretilebiliyor. Yıllık 4.200.000m² alüminyum kompozit panel üretimi kapasitesine sahip olan firma, alüminyum kompozit panelin estetik, dayanıklı ve bakımı kolay bir cephe çözümü olduğunu belirtiyor.

Sistem Alüminyum Hakkında; 
Sistem Alüminyum, dökümhaneden başlayıp  kalıp üretimi, ekstrüzyon imalatı, elektrostatik toz boya, ahşap kaplama, eloksal, mekanik işlem, kompozit panel imalatı ve nihai uygulamaları da bünyesinde bulunduran entegre bir tesistir. Sektöre sunulan sistemler her aşamada mühendislik testlerinde geçirilmiş ve Avrupa (EN) normlarında tüm aksesuarlarla uyumu sağlanmıştır.
1994 yılında kurulan ve Türkiye’nin en büyük ilk 500 sanayi kuruluşu listesinde yer alan Sistem Alüminyum, 70.000m²’lik  kapalı alandaki üretim tesisi, sektördeki önemli tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile Türkiye’nin önemli alüminyum üreticilerinden biridir.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi