Kırşehir Fuar Alanı Merkezi Projesinin Çalıştayı Gerçekleştirildi

Kırşehir Fuar Alanı Merkezi Projesinin Çalıştayı Gerçekleştirildi

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TSO) hazırladığı Fuar Merkezi Projesi için çalıştay düzenlendiği bildirildi.

​Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak Kırşehir-Kayseri Karayolu üzerindeki üzerine inşa etmeyi planladığı Fuar Alanı Merkezi Proje hakkında Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda paydaşların katılımıyla çalıştay gerçekleştirildi

Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun Fuar Alanı Merkezi Projesi hakkında detaylı bir bilgilendirme yaptığı açılış konuşması ile başlayan çalıştaya; Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Süleyman Aslan, İŞKUR İl Müdürü Metin Ülgen Kaya ve Şube Müdürü Ahmet Hamdi Ünal, Ahi Evran Üniveristesi’nden Doç. Dr. Harun Çiftçi ve Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kocaoğlu, TSE İl Temsilcisi Yılmaz Emektar, Meclis Üyemiz Müfit Göçen, Ticaret Borsası Başkanvekili Atilla Tan ve Genel Sekreteri Battal Çelik, Ahiler Kalkınma Ajansı’ndan Pelin Günay, Gökhan Gömcü, Ali Gençer, Muhlis Kanık ve Mithat Akgün katıldı.

 Proje Danışmanı Müjgan Çetin ve Genel Sekreter Pınar Demir’in Fuar Alanı Merkezi Projesi ile ilgili yaptığı sunumun ardından katılımcıların görüş ve önerilerini sunmasının ardından çalıştay sona erdi. 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi