Şam Ramazan Alışveriş Fuarı Açıldı

Şam Ramazan Alışveriş Fuarı Açıldı

Şam ve Şam Çevre Kent Sanayi Odasının başkent Şam’ın Mezze Semtindeki Cela Stadyumunda organize ettiği Ramazan Alışveriş Fuarı dün muhtelif alanlarda 120 sanayi şirketinin katılımıyla faaliyetlerine başladı.

16 gün sürecek alışveriş fuarında vatandaşların özellikle Ramazan Ayında olmak üzere genel olarak ihtiyaç duydukları gıda, tekstil, temizlik ürünleri ve her türlü tüketim maddeleri uygun fiyat ve kalitede temin ediliyor.

Fuarın açılışına katılan Sanayi Bakanı Ahmet Hammo; fuarın ürünlerini pazarlama açısından sanayiciler için önem taşıdığı kadar, muhtelif ihtiyaçlarını uygun fiyat ve kalitede temin etmede vatandaşlar açısından da önemli olduğuna dikkat çekti.
Bakan Hammo, fuara katılım ve fuarda sergilenen ürünlerin, Suriye ve Suriyelilerin tüm koşullara rağmen birçok konuda kendilerine yeterliliği sağladıklarının bir kanıtı olduğunu ifade etti.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi