Zümrüt Fuarcılıktan Yeni Bir Fuar

Zümrüt Fuarcılıktan Yeni Bir Fuar

Mardin´de Uluslararası Tarım ve Gıda Fuarı açan Zümrüt Fuarcılık, farklı bir alanda fuar açmaya hazırlanıyor

Mardin´de Uluslararası Tarım ve Gıda Fuarı açan Zümrüt Fuarcılığın Genel Koordinatörü Mehmet Ünal, Bölge Koordinatörü Meryem Çelik ve Ana Sponsor Şükrü Karaboğa, Mardin Valisi Mustafa Yaman´ı makamında ziyaret etti. Genel Koordinatör Ünal,  Vali  ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman´a, Uluslararası Tarım Fuarına hem valilik hem de Büyükşehir Belediyesi olarak verdikleri destekler için teşekkür ettiklerini söyledi.

Yeni Bir Fuar

Bu yıl içerisinde Mardin´de  Yapı, “Mobilya ve Doğalgaz Fuarları” ve diğer projeleriyle ilgili Vali Yaman´a bilgi verdiklerini ifade eden Genel Koordinatör Ünal “ Uluslarası Tarım Ve Gıda Fuarında Valimiz Sayın Mustafa Yaman´dan büyük destek gördük. Ziyaret edip teşkekür ettik.Marbuıld Mardin yapı grubu inşaat tadilat fuarının açmak istiyoruz.sektörüyerelde yeniliklerle buluşturacak. Yapı sektörünün dünden bu güne gelişimi üzerine yenilikleri tanıtmak, bilinçli tüketici algısına katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Mardin tarihi kentler birliği üyesi. Tarihi kentler birliği üyesi il´leri Mardin´de buluşturmak  kentlerimizde ki mimari dokuyu tanıtmak ve Ortadoğu mimarisi örneklerini sergilemek istiyoruz. Bu gelişmelerin Mardin turizmine ve ekonomisine katkı sağlayacağı inancını taşıyoruz. Mobilya ve ev gereçleri fuarındaki ana amaç ise sektöre katkının yanında Mardin halkının ev ekonomisine katkıda bulunacağını düşünüyoruz. Üreticiden tüketiciye hizmet akışını sağlayack.  Bu konuları da sayın Valimize aktardık, Mardin´e yarar sağlayacak faaliyetlere destek olacaklarını söyledi.” Şeklinde konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi