İki dev organizasyon aynı tarihte

İki dev organizasyon aynı tarihte

ANTALYA Fuarcılık AŞ'nin (ANFAŞ) 29'uncusunu düzenleyeceği 'Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı (Hotel Equipment) ile 25'incisi düzenlenecek Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı (Food Product), 17-20 Ocak 2018 tarihinde yapılacak.

2018 yılında 29'uncu kez kapılarını açacak Hotel Equipment Fuarı için erken rezervasyon satışları şimdiden yüzde 37'yi buldu. Fuara ilginin artmasında, eş zamanlı yapılacak Food Product'un da etkili olduğu belirtildi. İki fuar için tanıtım çalışmaları sürüyor. Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ve ANFAŞ işbirliği ile iki fuar için İran'dan 100'er kişilik alım heyeti organizasyonuna başlandı. ANFAŞ, aynı zamanda Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı'yla (BAKA) da yine her iki fuar için Ortadoğu ve Kuzey Afrika (MENA) ile Arap Yarımadası bölgesinden 200'er kişilik alım heyetleri için çalışmalarını sürdürüyor.

ANFAŞ, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) ile ziyaretçi tanıtım çalışmaları kapsamında 81 ilde tanıtım çalışması yapılması ve alıcıların fuara getirilmesi için protokol imzaladı. Derneklerle de sıkı temasta olan ANFAŞ, Müstakil İş Adamları Derneği (MÜSİAD) ile Türk Cumhuriyetleri başta olmak üzere, 28 ülkenin yurt dışı temsilcilikleriyle ziyaretçi tanıtım çalışmaları başlattı.

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği'nin (BAİB) katkıları ve Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ile Otel Ekipmanları Fuarı'na Almanya, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar, Ürdün, Tunus, Mısır, İtalya, Balkan Ülkeleri, İran, Irak, Türk Cumhuriyetleri, KKTC, Afrika, ADB, Polonya, Pakistan, İngiltere, Fransa ve Yunanistan'dan, Gıda Fuarı'na ise Fransa, Almanya, Rusya, Gürcistan, Moldova, Makedonya, Romanya, Bulgaristan, İran, Irak, İngiltere, Hollanda, ABD, İtalya, Libya, Suudi Arabistan, Katar, Ürdün, Mısır, Brezilya, Malezya, Azerbaycan, Çin, Japonya, Kazakistan, Kosova, KKTC, Tunus, Fas ve Nijerya'dan heyetlerin gelmesi için çalışma başlatıldı.

Her iki fuara ayrıca, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK), Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TUSID) ile Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ankara Toptancılar Derneği (GİMAT) katılımcı, ziyaretçi, tanıtım çalışmalarına destek veriyor.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

16 Ocak 19 Ocak

IF Wedding Fashion İzmir

Fuar İzmir - Gaziemir İzmir

İZFAŞ İzmir Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat İşleri. Tic.A.Ş

16 Ocak 20 Ocak

Gapfood 14.Gıda, Gıda Teknolojileri ve A

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

16 Ocak 20 Ocak

Gaptarım Tarım, 9.Tarım Teknolojileri ve

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

17 Ocak 20 Ocak

Anfaş Hotel Equipment - 29.Uluslararası

Antalya Fuar Merkezi

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

17 Ocak 20 Ocak

Anfaş Food Product - 25.Uluslararası Gı

Antalya Fuar Merkezi

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

18 Ocak 21 Ocak

Exponazagro Tarım, Hayvancılık, ve Gıda

Nazilli Eşref Özel Kapalı Çok Amaçlı Alanı Aydın

Elit Fuarcılık Hizmetleri Ltd.Şti.

23 Ocak 28 Ocak

CNR İMOB 2018- İstanbul Mobilya Fuarı

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

İstanbul Fuarcılık A.Ş.

25 Ocak 28 Ocak

EMITT 2018 22.Doğu Akdeniz Uluslararası

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul

E Uluslararası Fuar ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş.

Özel Röportaj

Yazarlar

2015 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi