Üç Sektörün Dev Buluşması Sizi Bekliyor

Üç Sektörün Dev Buluşması Sizi Bekliyor

Toplam 80 bin metrekarelik alanda, 8 salonda düzenlenen bu büyük organizasyon, 84 ülkeden 65 bin ziyaretçiyi sektörle buluşturarak ihracatın gelişmesine önemli katkı sağlayacak.

Türkiye'de ilk defa gıda, paketleme, ambalaj ve ev dışı tüketim sektörlerini aynı zamanda, aynı çatı altında toplayan "FOOD İSTANBUL - Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı" 20 - 23 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, İİB (İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği) desteğiyle CNR EXPO Yeşilköy'de düzenleniyor.
 
CNR FOOD İSTANBUL ve CNR AMBALAJ fuarları, EDT - Ev Dışı Tüketim ürünleri ve tedarikçileri buluşması ile birlikte sektör için bu güne kadar yapılmış en kapsamlı ticari platform olacak. Toplam 80 bin metrekarelik alanda, 8 salonda düzenlenen bu büyük organizasyon, 84 ülkeden 65 bin ziyaretçiyi sektörle buluşturarak ihracatın gelişmesine önemli katkı sağlayacak.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi