Demiryolu dünyası İzmir’de buluşuyor

Demiryolu dünyası İzmir’de buluşuyor

Büyükşehir Belediyesi, dünyanın 3. büyük demiryolu fuarı olan Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı-Eurasia Rail’e ev sahipliği yapacak. Daha önce Ankara ve İstanbul’da düzenlenen Eurasia Rail, konuklarını 2019’dan itibaren fuarizmir’de ağırlayacak...

Hayata geçirdiği metro, raylı sistem ve tramvay yatırımları ile dikkat çeken İzmir Büyükşehir Belediyesi, hem Avrupa hem de Asya’nın alanında tek fuarı olan demiryolu ve raylı sistemler fuarına ev sahipliği yapacak. Dünyanın 3. büyük demiryolu fuarı olan, demiryolu sektörüne ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı-Eurasia Rail, 2019 yılından itibaren fuarizmir’de düzenlenecek.
 
2 yılda bir yapılacak
 
2011’de Ankara’da, 2012 ile 2017 arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Eurasia Rail 2017 Fuarı’nın 8’incisi, 10-12 Nisan 2019 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştirilecek. ITE Turkey’in grup şirketleri arasında yer alan   EUF -E Uluslararası Fuarcılık, Eurasia Rail Fuarı’nı  2 yılda bir olmak üzere daha geniş sergileme alanına sahip olan, Türkiye’nin en büyük ve en modern fuar merkezi fuarizmir’de düzenleme kararı aldı. 200’den fazla katılımcı firma ile 25 farklı ülkenin katılım gösterdiği fuar, sektör profesyonellerini yeni yatırımlar, yeni ürün ve teknolojiler odağında bir araya getiriyor.
 
5 yeni fuar daha
 
Fuarizmir bu yıl ilk kez, 8-12 Nisan’da  İZWOOD, İZMOB ve Plast Pak fuarlarına ev sahipliği yaptı. Yine 4-7 Ekim 2017’de MAKTEK İZMİR (Takım Tezgahları, Metal Saç İşleme Makineleri, Kalite Kontrol-Ölçüm Sistemleri), CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı ile 16 - 19 Kasım 2017 tarihlerinde Teknik Fuarcılık tarafından düzenlenecek LABSHOW 2017 (Endüstriyel Laboratuar Teknolojileri, Analitik ve Kalite Kontrol Test Çözümleri Fuarı) fuarları ilk kez fuarizmir’de yapılacak.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi