İnteraktif Pazarlamanın Geleceği;"Yeni Nesil Ürünler ve İşler"Zirvesi Gerçekleşti

İnteraktif Pazarlamanın Geleceği;

Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nin (IPZ), 11. Anadolu turunun beşinci ayağı Ankara Hilton Otel'de gerçekleştirildi. Büyük ilgi gören IPZ Anadolu 2017 alanında lider firmaları “Yeni Nesil Ürünler ve İşler” teması ile bir araya getirdi. Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen’in konuşması ile başlayan zirve birçok sektörü aynı platformda buluşturarak interaktif pazarlamanın önemine dikkat çekti…

Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (IPZ) Anadolu, Ankara Hilton Otel'de gerçekleşti. Bugüne kadar binlerce pazarlama profesyonelini ve yüzlerce konuşmacıyı aynı çatı altında buluşturan “IPZ Anadolu 2017” kapsamında yeni nesil işler, süreçler ve ürünler tasar¬layarak şirketlere katma değer yaratan kuruluşlar bir araya geldi. Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen'in açılış konuşmasıyla başlayan programda Türk reklamcılığının usta ismi Hulusi Derici, Yapı Kredi Kobi Merkezi Satış Kanalı ve İş Geliştirme Direktörü Burak Bıçaklar, Opet Filo Satış ve Teknoloji Direktörü Hakan Koca, Arçelik Pazarlama A.Ş. Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet Tüfekçi sunumlarını gerçekleştirdi.

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın ve Termikel Kurumsal İletişim ve Marka Yöneticisi Meral Doğan'ın da katılımcı olarak yer aldığı etkinlikte interaktif pazarlama süreçleri üzerine değerlendirmelerde bulunuldu. Katılımcılara sertifikalarının sunulmasının ardından sona eren zirve ile ilgili açıklamalarda bulunan Termikel Kurumsal İletişim ve Marka Yöneticisi Meral Doğan “ Öncelikle Marketing &Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Sayın Günseli Özen'e ve bu özel daveti için destek olan markalara teşekkür ediyoruz. Günümüz koşullarında her işleyişin dijitalleştiği gerçeği muhakkak. Mevcut rekabet ortamında teknolojiyi yakından takip etmek ve farkındalık yaratabilmek, bu paralelde oluşturulan pazarlama stratejileri doğrultusunda hareket edebilmek çok önemli. Bu tarz platformlarda gerçekleştirilen analizler ve paylaşılan uygulama örnekleri önem arz ediyor. Dolayısıyla artarak devam etmesini umuyorum” dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi