Kimya Sektörünün İhtiyacı Olan Tüm Ürünler Bizim Fuarlarımızda

Kimya Sektörünün İhtiyacı Olan Tüm Ürünler Bizim Fuarlarımızda

Kimya sektörünün alt dallarından Boya, Poliüretan, Kompozit, Tekstil, Gıda, İlaç ve Kozmetik gibi sektörlere yönelik fuarlar düzenleyen Artkim Fuarcılık, 2018 yılı fuarlarına hazırlanıyor.

Boya, Poliüretan, Komposit, Gıda, Kozmetik ve Kimya gibi sektörlere yönelik fuar faaliyetleri gösteren Artkim Fuarcılık, 2018 Mart, Ekim ve Kasım aylarında kimya sektöründe düzenleyeceği fuarlara hazırlanıyor.
 
Artkim Fuarcılık Genel Direktörü Cengiz Yaman, “Firmamızın amacı kimya sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak organizasyonlar düzenlemek ve yine ihtiyaçları olan tüm hizmetleri sunmaktır” dedi
ve 2018 yılındaki yeni projelerinden bahsetti.
 
25-27 Ekim 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan “Adhesive & Sealant Eurasia Fuarının” yapıştırıcı, dolgu malzemeleri, üretim ve uygulama ekipmanları alanında Türkiye’deki tek ihtisas fuarı olacağının ve sektör ihtiyacı doğrultusunda bu fuarı düzenlemeye karar verdiklerinin bilgisini verdi.
 
Bunun yanı sıra, e-ticaret web portalına yönelik çalışmalar yapacakları bilgisini de veren Cengiz Yaman, “Artkim Fuarcılık, Chem Media, Chem Ajans ve kimyakariyerim.com hizmetlerimize, 2018 yılında e-ticaret web portalımızı da ekleyerek hizmet vermeye devam edeceğiz. Artkim Group olarak her yıl tüm iş kollarımızda büyüyerek hedeflerimize ulaşıyoruz. 2018 yılı büyüme hedefimiz ise %30 civarı olacak” dedi.
 
Boya Sanayicileri Derneği ve Artkim Fuarcılığın işbirliği ile düzenlediği Turkcoat & Paintistanbul 2018 fuarının 22-24 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde, Turkcoat & Paintistanbul 2018 Kongresinin de 20-21 Mart tarihlerinde İstanbul InterContinental Hotel'de gerçekleşeceği bilgisini verdi ve sözlerine şu şekilde devam etti: “2016 yılında 50 farklı ülkeden 218 doğrudan katılımcı, 759 temsil edilen katılımcıyı aynı çatı altında toplayan Turkcoat & Paintistanbul 2016; Almanya, ABD, Belçika, Çin, Hindistan, Hollanda, İtalya, İngiltere, İran, İspanya, İsviçre, Lübnan, Malezya, Ukrayna başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen önemli firmalara ev sahipliği yaptı. Ayrıca Fuarı üç gün boyunca 51 farklı ülkeden 6,265 sektör profesyoneli ziyaret etti.”
 
Fuarcılık dışında 3 farklı sektörde daha faaliyet gösterdiklerini ifade eden Cengiz Yaman, “Artkim Group bünyesinde faaliyet gösteren Chem Media yayın grubumuz, sektörün nabzını tutan; Turkcoat, Boyatürk & Yapı Kimyasalları, Turkchem, Putech & Composites, Industrial Paint & Surface ve Life Sciences Ingredients dergileri, turkchem.net portal, Kimya Sanayi Kataloğu, chemorder.com ile kimya sektöründe yayıncılık faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam ediyor” dedi ve Artkim Group şirketinin alt kuruluşlarından biri olan Chem Ajans ile de medya, PR ve ajans hizmetleri ile broşür, reklam, ve promosyon konularında hizmet verdiklerini belirtti.

Kimya sektörüne yönelik iş arayan ve işverenleri tek bir çatı altında toplayan kimyakariyerim.com'a da değinen Cengiz Yaman, kimyanın bulunduğu tüm sektörlerde ihtiyaç duyulan nitelikli personel adaylarını kapsayan profillere sahip, alanlarında uzman isimlerle yapılan röportajlar ve sektörün içinden en güncel haberlerle sektörel gündemin de takip edilebildiği kimyakariyerim.com’da, şirketlerin binlerce CV arasından ihtiyaçlarına en uygun profildeki adaylara kolaylıkla ulaşabildiğini belirtti.
 
Röportaj Müge YAVAŞ

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

24 Şubat 25 Şubat

OTF - Özel Okul Tercih Fuarı

Zorlu Performans Sanatları Merkezi - Beşiktaş İstanbul

BRF Fuarcılık ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş.

01 Mart 02 Mart

Educaturk Eğitim ve Kariyer Fuarı

İstanbul Kongre Merkezi

Boyut Fuarcılık Hizmet. Org. Ltd. Şti

06 Mart 07 Mart

Nükleer Santraller Zirvesi ve Fuarı

Pullman Airport Hotel Convention Center İstanbul

INPPS Fuarcılık Ltd. Şti

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi