Bucos 2018 Bursa'da Basına Tanıtıldı

Bucos 2018 Bursa'da Basına Tanıtıldı

Bursa’da kozmetik ve güzellik sektörünün tüm oyuncularının yer alacağı bir fuara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bucos Kozmetik ve Güzellik Fuarı adı altında 8-11 Şubat 2018 tarihleri arasında Merinos AKKM’de gerçekleşecek fuar, geniş bir katılıma sahne olması bekleniyor. Network Fuarcılık Ltd. Şti.’nin kardeş kuruluşu olan Burkon Turizm ve Kongre Org. Ltd.Şti.’nin düzenlediği fuarda, yetkililer 17 yıllık dermatokozmetolohi alanındaki deneyimlerini fuar düzenleyerek sektörle paylaşmak istediklerini dile getiriyor. Kozmetik, makyaj ürünleri, kalıcı makyaj, saç bakımı, el ve ayak bakımı, zayıflama, lazer, peeling, dolgu ve doğal cilt ürünleri gibi konuları kapsayan firmaların yer alacağı fuarla ilgili Genel Müdür Hasan Eker ise şunları dile getirdi;

“Bursa 3 milyonu aşan nüfusu ile ülkemizin 4.büyük şehri ve en büyük 2.ekonomisidir. Şehrimiz ayrıca kozmetik alanında önemli bir uygulama merkezidir. Bu önemli değerler ve 2000 yılından beri kozmetik alanındaki tecrübemiz sonucunda, Bursa’da 8-11 Şubat 2018 tarihlerinde “Kozmetik ve Güzellik Fuarı” düzenlemeye karar verdik. Fuar alanı için Bursa şehir merkezinde ve güzel bir park içindeki mimari ödüllü bina, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi fuar alanını seçtik. Düzenleyeceğimiz fuar sadece ticari alış veriş olmayacak, bunun yanında kozmetik alanında olması gereken ilkelerinde konuşulacağı, topluma ve sektöre uzun vadede fayda sağlayacak toplantılar da düzenleyeceğiz. Halkımızı ve sektörü konu ile ilgili olarak bilgilendireceğiz. Fuarımıza katılımcı olarak kozmetik ve güzellik ile ilgili tüm firmaları bekliyoruz.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi