E.C.A. Plustech kombi, %102,5 enerji verimliliği sağlıyor

E.C.A. Plustech kombi, %102,5 enerji verimliliği sağlıyor

Elginkan Topluluğu çatısı altında 30 yılı aşkın süredir ısıtma sistemleri sektörüne yön veren Türkiye’nin güçlü markası E.C.A., en yeni ürünü Plustech kombiyi ilk kez ISK- SODEX Fuarı’nda tanıtacak. Üstün teknolojileri bünyesinde barındıran Plustech’in, akıllı oda termostatı sayesinde cep telefonuyla uzaktan kontrol edilebildiğini vurgulayan EMAS Makina Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Özokumuşoğlu, “Türkiye’de kombi sektörünün liderleri arasında yer alan şirketimizin en yeni ürünü olan E.C.A. Plustech’i ilk kez ISK-SODEX Fuarı’nda sergileyeceğiz. Akıllı oda termostatı aracılığıyla uzaktan kumanda edilebilen E.C.A. Plustech, yakıt tüketiminde tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda kullanıcılar, akıllı oda termostatını haftalık olarak programlayabiliyor, ne kadar tasarruf sağlandığını da raporlama özelliği ile tespit edebiliyor.”

Elginkan Topluluğu şirketlerinden EMAS Makina, en yeni ürünleriyle iklimlendirme ve tesisat sektörünün önemli buluşma noktası olan ISK-SODEX Fuarı’na katılacak. 7-10 Şubat tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan fuarda, üstün teknoloji ve modern tasarımı bir araya getiren E.C.A. Plustech kombi ilk kez sektör profesyonelleri ve tüketicilerin beğenisine sunulacak.
 
Kombinizi uzaktan kumanda ederek faturanızı düşürün!
Büyük mavi ışıklı LCD ekranı ve kum saati formlu gövdesi ile öne çıkan Plustech’in az yakıt tüketimi ve konforlu bir kullanım vaat ettiğini vurgulayan EMAS Makina Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Özokumuşoğlu, şunları ifade etti:
 
“Bu yıl pazara sunduğumuz en yeni ürünümüz Plustech, atık gaz içerisindeki su buharının yoğuşturulmasını sağlıyor. Böylelikle, atık gazda bulunan gizli ısı suya transfer edilmiş ve daha verimli ısınma sağlanmış oluyor. Plustech kombi, %102,5 enerji verimi ve %35 modülasyon oranı ile ekonomi sağlıyor. On yedi farklı üstün emniyet sistemiyle kullanıcılarına güven veren tüm kombilerimizin, akıllı oda termostatıyla uzaktan cep telefonuyla kontrol edilebiliyor oluşu, tasarruf ve konforu beraberinde getiriyor.”
 
Minimal tasarım, tasarruflu kullanım, fonksiyonel yapı Proteus Premix kombide bir araya geliyor
Geçtiğimiz sene piyasaya sunulan Proteus Premix kombi, küçük boyutları, zarif görünümü ve ergonomik tasarımlı kumanda paneli ile ISK-SODEX Fuarı’nda öne çıkacak ürünler arasında yer alıyor.  Proteus Premix kombi tüketici tercihlerine göre ECO ve COMFORT modları ile istendiğinde daha tasarruflu ve daha konforlu bir kullanım sağlıyor. Ayrıca gelişmiş parametre menüsüne sahip ürün, kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte “bakım hatırlatıcı modu” ile  periyodik bakım dönemlerini bildiriyor. Enerji yönetmeliğine uygun, sessiz çalışma özelliği ile Proteus Premix kombi, yüksek yanma verimi, düşük atık gaz emisyonu ve  enerji verimli pompası ile daha az enerji tüketimi sağlayan özellikleriyle fark yaratıyor.
 
SCOT (Güvenli Yanma Teknolojisi) akıllı kombi, E.C.A. imzası ile tasarruf sağlıyor
  1. , tam yoğuşmalı premiks kombisi SCOT’u (Güvenli Yanma Teknolojisi) Türkiye’de ilk kez yerli üretimle hayata geçirmenin gururunu yaşıyor. ISK-SODEX Fuarı’nda geçtiğimiz yıl da büyük ilgi gören SCOT, güvenli yanma teknolojisi, farklı gaz tiplerine ve basınçlarına kendiliğinden adapte olma ve soft start ile sessiz yanma özellikleriyle ön plana çıkıyor. Cep telefonundan oda termostatı aracılığıyla kumanda edilebilen, kullanım suyu alışkanlıklarını kaydedip otomatik olarak çalışabilen SCOT kombinin, Design Turkey 2016  tasarım ödülü bulunuyor. 
 
E.C.A. kalitesi ve güvencesi klima sektörüne yön veriyor
Emas Makina’nın E.C.A. ürün gamına son yıllarda kattığı klimalar, yüksek kaliteli kompresörleri ile uzun yıllar tasarruflu ve sorunsuz çalışma imkanı sunuyor. Tüketici konforunu artırmaya yönelik olarak tasarlanmış olan E.C.A. klimalar, akıllı klima kiti ile uzaktan kontrol edilebilme ve haftalık olarak  programlanabilme imkanı sunuyor. Niobe ve Spylos serisi split klimalar, farklı ve şık tasarımlarıyla ilgi çekerken, sessiz çalışma özelliğiyle fark yaratıyor.
 
26 ülkeye ihraç edilen radyatörler, ISK-SODEX Fuarı’nda!
Smooth Dizayn radyatör, banyo ve mutfaklarda kullanıma uygun yapısı ile ön plana çıkıyor. İnce hatlı tasarımı ile Smooth Dizayn radyatör Design Turkey 2017 tasarım ödülüne layık görüldü. E.C.A Alüminyum radyatörler ise, ince ve küçük boyutlarıyla ile yerden tasarruf sağlıyor. Hızlı yanma ve az su ile çalışabilme özelliği, 3 farklı model ve farklı renk seçenekleri tüketicilerin tercihini oluşturuyor.    
Emas Makina’nın ISK-SODEX Fuarı’nda yer alan 7. Salon, C02 no’lu standında sergilenecek E.C.A. markalı diğer ürünler arasında, tüm E.C.A. kombiler, havlupanlar, duvar tipi, kaset tipi ve salon tipi klimalar, oda termostatları, boyler, hermetik şofben, panel, alüminyum ve pik döküm radyatörler, duvar tipi ve yer tipi kazanlar, pelet kazan ve doğalgaz sayaçları bulunuyor. Fuar, 7-10 Şubat tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçileri bekliyor.
 
 
EMAS MAKİNA SAN. A.Ş. HAKKINDA
ELGİNKAN TOPLULUĞU şirketleri arasında yer alan EMAS Makina Sanayi A.Ş., 1985 yılında Pendik-Şeyhliköy Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. E.C.A. Markası ile döküm katı yakıt sobası üretimine başlayan EMAS A.Ş. ürettiği çeşitli ürünlerden sonra 2004 yılından itibaren kombi üretimine başlamıştır. Emas A.Ş. üretim kapasitesinin artması nedeni ile kombi üretimini Manisa organize sanayi bölgesinde kurduğu tesislerine taşımıştır. Emas A.Ş. bugün Manisa tesislerinde ürettiği kombi çeşitleri ve hermetik şofbenin yanı sıra, topluluk içi ve topluluk dışı üretilen ısıtma ve bireysel/ticari soğutma çözümleri cihazlarının da satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Bunlar başta panel, alüminyum ve pik döküm radyatör olmak üzere; termostatik radyatör valfi, su ve gaz valfleri, havlupan, yoğuşmalı yüksek kapasiteli duvar tipi kombi/kazanlar ile duvar, kaset, salon tipi klimalar ve VRF’dir. EMAS A.Ş., ISO 9001 Kalite Güvencesi Sistemi’ni Türkiye’de ilk uygulayan şirketlerden biri olmakla kalmayıp, Tüketiciyi Koruma Taahhütnamesi’ne ilk imzayı da atarak bu konuda altın madalya ile ödüllendirilmiştir. Ayrıca Emas A.Ş. Sanayi Bakanlığı’nın ‘Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü’ne ve Tüketicileri Koruma Derneği tarafından “Tüketici Ödülü”ne layık görülmüştür.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi