Kayseri Sanayi Odası WIN EURASIA Fuarı'na ziyaret düzenleyecek

Kayseri Sanayi Odası WIN EURASIA Fuarı'na ziyaret düzenleyecek

15-18 Mart 2018 tarihinde İstanbul'da gerçekleşecek WIN EURASIA Fuarına Kayseri Sanayi Odası, Üniversite Sanayi Araştırma İşbirliği Vakfı (ÜSAİV) ve Hannover Fairs Turkey işbirliğinde 150 kişilik işadamı heyeti ile günübirlik fuar ziyareti gerçekleştirilecektir.

WIN EURASIA fuarı bu yıl Metalworking EURASIA, SurfaceTechnology EURASIA, Welding EURASIA, IAMD EURASIA, Electrotech EURASIA ve CeMAT EURASIA adındaki 6 farklı fuarın katılımcı ve ziyaretçilerini tek çatı altında buluşturacaktır.

Fuarın ziyaretçi profilini otomasyon, makine, otomotiv, alüminyum&demir&çelik, demir ve demir dışı metaller, elektrik-elektronik-enerji, aydınlatma, beyaz eşya, iç lojistik, lojistik, hidrolik pnömetik, inşaat, boru, boya, plastik, ambalaj, ağaç mamülleri ve kağıt, gıda ve içecek, savunma sanayi, demiryolları, kimya, petro-kimya, havacılık, tarım, tekstil, cam&çimento&seramik, inşaat makineleri, döküm, kaynak, bağlantılı elemanları, ısıtma-soğutma-iklimlendirme, ilaç sanayi, kalıp-kalıpçılık, kompresör, pompa-vana, takım tezgahları sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların firma sahipleri, genel müdür ve satın alma müdürlerinden oluşmaktadır.

Heyetimiz 15 Mart 2018 Perşembe günü THY tarifeli seferi ile 06:30'da İstanbul'a hareket edecek ve aynı gün 22:05 uçuşu ile Kayseri'ye dönecektir. Heyetin ziyaret kapsamındaki uçak, fuar alanı transferi ve akşam yemeği Odamız, ÜSAİV ve Hannover Fairs Turkey'in sponsorluğunda karşılanmakta olup programa katılım ücretsizdir.

Günübirlik fuar ziyaretine katılım için ekte yer alan başvuru forumunun doldurularak en geç 21 Şubat 2018 Çarşamba gününe kadar Odamızın 245 10 40 numaralı faksına veya  yyilmaz@kayso.org.tr adresine gönderilmesi hususunu,

Bilgilerinize sunarız,   

Saygılarımızla,

http://www.kayso.org.tr/duyuru/4639/win-eurasia-fuari-ziyaret-heyeti.html

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi