Home&Concept Fuarı 8-11 Mart 2018’de Kapılarını Ziyaretçilerine Açıyor!

Home&Concept Fuarı 8-11 Mart 2018’de Kapılarını Ziyaretçilerine Açıyor!

Heyecanlı bekleyişte sona yaklaşıldı! 8-11 Mart 2018 tarihleri arasındaİFM-İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Home&Concept Fuarı için tüm hazırlıklar tamamlandı. Referans Fuarcılık tarafından ilki düzenlenecek olanZüccaciye ve Ev Eşyaları Sektörünün En Yeni Fuarı olarak gerçekleştirilecek fuar,90’a yakın ülkeden satın almacı, yurtiçi ve yurtdışından binlerce profesyonel ile sektör liderlerinibir araya getirecek.

Züccaciye ve ev eşyaları sektörüne yeni bir soluk getirecek olan “Züccaciye ve Ev Eşyaları Sektörü Üretici ve Markalar FuarıHome&Concept’e” sayılı günler kaldı.Referans Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Home&Concept, 150’ye yakınüretici ve markayı tek çatı altında toplayacak.
 
Uluslararası İş Birlikleri Yapılacak
Ticaretin kalbi İstanbul’da gerçekleşecek olanHome&Concept Fuarı’nda,Türk üretici ve markalarının,yeni ürün ve tasarımları damga vuracak. Sektörün öncü marka ve üreticilerinin en yeni ürün ve tasarımlarını sergileyecekleri fuarda, yurt içi ve yurt dışından profesyonel satın almacılar ile  yeni iş fırsatları yaratılacak.
Mutfak ürünlerinden ev dekorasyonuna, küçük elektrikli ev aletlerinden, çelik ürünlerden plastik ev gereçlerine, cam porselen seramik dünyasındanbinlerce farklı ürün gruplarında özgün tasarımları, üretim kaliteleri ve geniş pazarları ile dikkat çeken lider firmaların  yer alacağıHome&Concept Fuarı, 2018 trendlerine de yön verecek.Ar-Yıldız, Akbaycam, Biev, Koleksiyon, Akdeniz Çelik, Cemile, Kumtel, SafirCam ,Netlon, Fissler, Acar Plus, Decorium, Bora Plastik, Öksüzoğulları Paşabahçe ve Bambum gibi sektörün önde gelen markalarının yer alacağı ahşabın , camın, çeliğin, plastiğin en güzel, en dekoratif, en fonksiyonel hali sergilenecek. Züccaciye ve ev eşyaları sektöründen üreticileri, bu işin ticaretini yapanların ve alıcıların buluşacağı Home&ConceptFuarı,  marka ve üreticilere küresel bir kimlikkazandıracak.
 
En Ekolojik Mutfak Ürünleri Home&Concept Fuarı’nda…
2018 trendlerinin sergileneceğiHome&Concept’te son dönemde hemen her mutfağa girmeyi başaran sağlık yaşam trendinin uzantısı olarak ahşap mutfak eşyaları en yeni çeşitleriyle yer alacak. “Sağlıklı sunum” sloganıyla ahşap ev gereçleri üreten Bambum en yeni tasarımlarını Home&Concept’te meraklılarıyla buluşturacak.Home&Concept’te ziyaretçileri bekleyen bir başka sürpriz de doğadan ilham alan tasarımlar. Son yıllarda tüm dünyada doğaya ve doğal ürünlere ilgi gittikçe artıyor. Dekorasyondan mutfak ve banyo ürünlerine, hediyelik eşyadan aksesuara kadar yüzlerce ürün çeşidi ile sektörün duayen firmalarından Cemile, Home&Concept’te doğanın sıcaklığını evlere taşıyan dekoratif ürünleri ile yer alıyor.
Marka ve üreticilere yeni bir vizyon kazandıracak Referans Fuarcılık, engin bilgi birikimi, hızlı ve dinamik ekibi ile ziyaretçi ve katılımcılarına benzersiz bir fuar deneyimi yaşatacak. Kaliteli, öncü, yenilikçi ve vizyoner anlayışıyla hareket eden Referans Fuarcılık, Türk marka ve üreticileri ile profesyonelleri heyecanla bekliyor.
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi