Sektör devleri, fuar öncesi buluştu!

Sektör devleri, fuar öncesi buluştu!

Tarsus Life Media, Zücaciyeciler Derneği ZÜCDER’in desteğiyle 13.’sünü düzenleyeceği Uluslararası İdeal Homex Ev Eşyaları, Züccaciye, Dekoratif Ürünler ve Çeyiz Fuarı öncesinde, sektör temsilcilerini yemekte buluşturdu. Holiday Inn Airport’taki gecede, İstanbul Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) Mutfak Komitesi Başkanı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkan Vekili Tahsin Öztiryaki, Emsan Genel Müdürü ve ZÜCDER Başkanı Uğur Kaymak, Karaca Yönetim Kurulu Başkanı Arif Karaca, Hisar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Erdoğan ile sektörün önde gelen profesyonelleri yer aldı.

“IDEAL HOMEX Sektör Buluşması” etkinliğine ev sahipliği yapan Tarsus Türkiye’nin genel müdürü Zekeriya Aytemur, Dünya genelinde 15 farklı ülkede 130’un üzerinde fuar ve konferans etkinliği gerçekleştiren Tarsus Group’un, sektör profesyonellerini, sektörel satın almacılarla buluşturma konusunda küresel tecrübeye sahip uluslararası bir organizasyon olduğunu vurgulayarak, IDEAL HOMEX fuarını marka olarak korumak ve daha da büyütmek hedefinde olduklarını söyledi. Fuarların temel işlevlerinin; sektördeki üreticilerle satın alma profesyonellerini buluşturmak, yurt içi ve yurt dışında yeni kanallar açmak ve sektörün pazar pastasını büyütmek olduğunu belirten Aytemur, “IDEAL HOMEX 2018’in de üç asli görevi var. Bunlardan ilki, imalat ve ihracat yapan katılımcı firmalarımıza marketing konusunda etkili ve verimli bir platform oluşturuyoruz. İkincisi, dönemsel satın almacıları, katılımcı firmalarımızla buluşturarak önemli bir ticari kazanç kapısı açıyoruz. Ayrıca bu fuara özel olarak Ramazan öncesinde İslam coğrafyasında hareketlenen ev ve mutfak eşyaları sektöründeki hareketliliği IDEAL HOMEX’e taşıyoruz” dedi.
 
IDEAL HOMEX, yeni dönemde Kuzey Afrika ve Sahra altı pazara da yönelecek!
 
Tarsus Life Media olarak, IDEAL HOMEX’i dünyanın sayılı fuarları arasında daha güçlü hale getirmeyi hedeflediklerini söyleyen Aytemur, yeni dönemde var olan hedef pazarlara ek olarak özellikle Kuzey Afrika ile birlikte Sahra altı coğrafyaya açılmayı amaçladıklarını, böyledece fuar katılımcılarına çok daha geniş pazarlara ulaşma fırsatı sunacaklarını vurguladı.
 
Tarsus Life Media tarafından Zücaciyeciler Derneği ZÜCDER’in destekleriyle düzenlenen IDEAL HOMEX, İstanbul Tüyap’ta 13. Kez kapılarını açacak. 29 Mart – 01 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek fuarda züccaciye, cam, porselen, seramik, çelik mutfak eşyaları, plastik ev gereçleri, elektrikli ev aletleri, mutfak eşyaları, dekoratif ev aksesuarları, hediyelik eşya, aydınlatma, ev tekstili ve çeyiz ürünlerindeki tüm yenilikler bir arada sergilenecek.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi