Türkiye'nin en seçkin mobilya markaları 6 Kasım'da CNR Expo'da buluşacak

Türkiye'nin en seçkin mobilya markaları 6 Kasım'da CNR Expo'da buluşacak

Türkiye'nin en seçkin mobilya markalarının yer alacağı Furniture İstanbul 6-11 Kasım 2018 tarihleri arasında, ihracatın merkezi CNR EXPO Yeşilköy'de kapılarını açacak.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve MOSDER tarafından organize edilen Furniture İstanbul Fuarı'nda Türk mobilya sektörünün en seçkin örnekleri sergilenecek. Ürün gruplarına göre ayrılan salonlarda düzenlenecek olan Furniture İstanbul'un ziyaretçileri bu sayede aradığı ürünlere zaman kaybetmeden ulaşabilecek, benzer ürünleri bir arada görerek kolayca karşılaştırma yapabilecekler.

Türk mobilya sektörünün uluslararası konumunu daha yukarılara taşımak için organize edilen Furniture İstanbul, mobilya ihracatının büyük bir bölümünü gerçekleştiren firmaların katıldığı, Avrasya'nın en büyük mobilya fuarı olma hedefi ile düzenleniyor.

Yeni koleksiyonların ilk kez sergileneceği, tasarım ve inovasyon odaklı bir yaklaşımla organize edilen Furniture İstanbul'un tanıtım ve pazarlama çalışmaları CNR Holding'in alanlarında uzman ekibinin yanı sıra Dubai ve Londra'daki ofisleri ve 128 yetkili acente ağı üzerinden yapılıyor. Türkiye'nin en kapsamlı alım heyeti organizasyonu ve B2B ikili iş görüşmelerinin yapılacağı Furniture İstanbul'un rekor ihracat hacmine de ulaşması bekleniyor.

 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi