Türkiyenin en seçkin mobilya markaları 6 Kasımda CNR Expoda buluşacak

Türkiyenin en seçkin mobilya markaları 6 Kasımda CNR Expoda buluşacak

Türkiyenin en seçkin mobilya markalarının yer alacağı Furniture İstanbul 6 11 Kasım 2018 tarihleri arasında, ihracatın merkezi CNR EXPO Yeşilköyde kapılarını açacak.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve MOSDER tarafından organize edilen Furniture İstanbul Fuarında Türk mobilya sektörünün en seçkin örnekleri sergilenecek. Ürün gruplarına göre ayrılan salonlarda düzenlenecek olan Furniture İstanbulun ziyaretçileri bu sayede aradığı ürünlere zaman kaybetmeden ulaşabilecek, benzer ürünleri bir arada görerek kolayca karşılaştırma yapabilecekler.

Türk mobilya sektörünün uluslararası konumunu daha yukarılara taşımak için organize edilen Furniture İstanbul, mobilya ihracatının büyük bir bölümünü gerçekleştiren firmaların katıldığı, Avrasyanın en büyük mobilya fuarı olma hedefi ile düzenleniyor.

Yeni koleksiyonların ilk kez sergileneceği, tasarım ve inovasyon odaklı bir yaklaşımla organize edilen Furniture İstanbulun tanıtım ve pazarlama çalışmaları CNR Holdingin alanlarında uzman ekibinin yanı sıra Dubai ve Londradaki ofisleri ve 128 yetkili acente ağı üzerinden yapılıyor. Türkiyenin en kapsamlı alım heyeti organizasyonu ve B2B ikili iş görüşmelerinin yapılacağı Furniture İstanbulun rekor ihracat hacmine de ulaşması bekleniyor.

 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi