Antalya City Expo 8. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, 28-30 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Antalya City Expo 8. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, 28-30 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Antalya City Expo 8. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı 28 - 30 Mart 2018

Şehircilik temasına farklı bir boyut kazandıran City Expo Fuarı, Türkiye’den ve dünyadan belediye başkanları, belediye projeleri ve belediye ekipmanları tedarikçi firmalarıyla buluşmaya hazırlanıyor. 28-30 Mart 2018'de Türkiye'nin en büyük şehircilik fuarı olma yolunda ilerleyen 8. Antalya City Expo Fuarı ziyaretçilerini bekliyor.

1500 Belediye Başkanının katılımıyla gerçekleşecek olan fuara Fas, Kosova, Makedonya, Irak, İran, Kırgızistan, Kıbrıs, Azerbaycan, Umman, Filistin, Lübnan, Karadağ, Ukrayna, Arnavutluk, Cezayir, Ürdün, Suudi Arabistan, Çin ve Kuveyt'ten delegeler katılacak. 25.000 ziyaretçi gelmesi bekleniyor.


Yeni hizmet teknolojileri tanıtılacak

Fuarda, belediye ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park-bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı, su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi ürünler sergilenecek.
Fuar Hakkında Ayrıntılı Bilgi: http://www.antalyacityexpo.com


Antalya Expo Center
Adres: Pınarlı Beldesi 07110 Aksu - Antalya
Tel: (0242) 462 20 00
Fax : (0242) 462 19 90
E-posta: info@anfas.com.tr

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi