Yenilikler Aymod 2018 Fuarında

Yenilikler Aymod 2018 Fuarında

Türk ayakkabı ve saraciye sektörünün en büyük buluşması AYMOD (Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı), 4-7 Nisan tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy'de kapılarını açıyor. Yerli ve yabancı 400'ün üzerinde firmanın 1.000'den fazla markasının yer alacağı fuarda, 2018-2019 Sonbahar/Kış sezonu ayakkabı ve saraciye modelleri 25 binden fazla alıcının beğenisine sunulacak.

İHRACAT İÇİN SON FIRSAT

AYMOD 2018, binlerce yabancı alıcıyı fuarda ağırlamaya hazırlanıyor. Fuarı ziyaret etmek için kayıt yaptıran alıcıların yanı sıra özel alım heyetleri de fuarda ağırlanarak sektörün ihracat hacmi artırılacak. Fuar, Almanya, Azerbaycan, Arnavutluk, Beyaz Rusya, Lübnan, Ermenistan, Dubai, Fransa, Hırvatistan, Irak, İran, İsrail, İtalya, Kazakistan, Kırgızistan, Pakistan, Çin, Romanya, Rusya ve Ukrayna gibi 80'den fazla ülkeden 600 kişilik alım heyetini özel olarak ağırlayacak.

VIP HALL'E YOĞUN İLGİ

Toplam 6 holde düzenlenecek olan AYMOD için CNR Expo Yeşilköy'ün 4. Holü büyütülerek fuar için özel olarak hazırlandı. VIP müşterilere özel olarak tasarlanan holde, alım heyetleri business lounge da özenle ağırlanacak ve fuarın etkinlikleri bu salonda yer alacak. AYMOD VIP kart sahibi 3.500 Özel alıcının ve Yabancı Alım heyetlerinin kendilerine ait ayrı girişten salona alınacağı VIP Hall fuarın odak noktası olacak. Kısa süre önce stant alanları satılmaya başlanan VIP Hall yoğun ilgiyle karşılanmış ve salon % 90 doluluk oranına ulaşmıştır. AYMOD Fuarında gerçekleşecek ticaretin merkezinde yerinizi almak için acele edin.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi