OSSA, Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri 23-25 Ekim de Ankarada

OSSA, Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri  23-25 Ekim de Ankarada

OSSA, Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri (ICDDA) ile askeri ve sivil, havacılık ve uzay alanlarında çalışan ana sanayi ve KOBİ firmalara yeni pazarlar bulmak, iş fırsatları yakalamak ve iş ortaklıkları kurmak için yardım etmeyi hedeflemektedir. Etkinliklerimiz, kendine has ihtiyaçları ve fırsatları olan hedef ülke ve bölgelerde savunma ve havacılık sektörlerinin daha iyi kavranması amacıyla ikili iş görüşmeleri platformunu, konferansları ve endüstriyel ziyaretleri kapsamaktadır.

SİZE SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri (ICDDA), üreticiler ve satın almacılar için, daha önceden planlanmış ikili iş görüşmeleri sayesinde tedarik zinciri odaklı işbirliği ve iş fırsatları yakalamak açısından mükemmel bir platformdur. Orjinal ekipman üreticileri ve 1. seviye tedarikçiler, firmaların satın alma yetkilileri ile buluşarak sivil ve askeri alanda uzmanlaştıkları kabiliyetlerini sunma fırsatı yakalayacaklardır. Bu zengin program ülkedeki iş ve yatırım fırsatlarının ortaya çıkarılması bakımından son derece önemlidir.

Zaman kazanın ve doğru kişilerle sadece 2 günde tanışın ve görüşün!

İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ

İş platformumuz organizasyon öncesinde savunma ve havacılık şirketlerine kendilerini tanıtma ve gerekli kişilerle görüşme talep etme fırsatını sunmaktadır. Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri (ICDDA) katılımcılara kendi seçimleri dahilinde, önceden ayarlanmış ikili iş görüşmeleri sunmaktadır.
Bu etkinlik, tedarik zinciri yöneticilerinin, satın almacıların, teknik personellerin, tedarikçiler ve sözleşme yöneticilerinin en kısa zamanda, en doğru insanla talep ve kabiliyetlerini paylaşması için önemli bir araçtır. ICDDA organizasyonumuz yurt dışından getirdiği Satın Almacılar ve gerçekleşen başarılı ve etkin ikili iş görüşmeleri ile SSM tarafından 2014 ve 2016 yıllarında özel ödüle layık görülmüştür.

Üçüncüsü Ekim 2016 yılında gerçekleşen etkinliğimize; 33 ülkeden, 200 firmanın üzerinde katılım ile, 5400 kayıtlı ikili iş görüşmesi yapılmıştır. Yurtdışından AIRBUS DEFENCE AND SPACE, BOEING, DASSAULT SYSTEMS, EADS, LEONARDO GROUP, LOCKHEED MARTIN, MBDA, NAVANTIA, ROLLS ROYCE, SIKORSKY, THALES gibi birçok önemli firmanın katılımının yanı sıra; yurt içinden ASELSAN, HAVELSAN, FNNS, ISTANBUL TERSANESİ, MKEK, OTOKAR, ROKETSAN, TAI, TEI gibi ana sanayi firmalarımız, Kuvvet Komutanlıklarımız, İlgili Bakanlık Temsilcilerimiz, Yabancı Askeri Ataşeler ve Komutanlar ile pek çok sanayi firmamız ve mensubu etkinliğe katılmıştır.

Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri (ICDDA) kesinlikle kaçırılmaması gereken konferanslar düzenlemektedir. Sektör firmaları için pazarın, bilimsel, endüstriyel, teknik ve ticari değişimlerinin paylaşılması ve kavranması açısından mükemmel bir fırsattır.

 23-25 Ekim 2018 tarihlerinde de bizler ile beraber olacaktır. Bunun dışında yeni katılımları da topluyoruz. İkili ve kayıtlı görüşmeler gerçekleştirileceği için, standlı katılım zorunludur. Daha fazla bilgi için ICDDA web sitesini (www.icdda.com.tr) ziyaret edebilirsiniz

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi