ANFAŞ Genel Müdürlüğüne Özdamar getirildi

ANFAŞ Genel Müdürlüğüne Özdamar getirildi

Antalya Fuar ve Kongre Merkezi (ANFAŞ) Genel Müdürlüğüne Hüseyin Özdamar getirildi.

Antalya Fuar ve Kongre Merkezi (ANFAŞ) Genel Müdürlüğüne Hüseyin Özdamar getirildi.

Antalyada uzun yıllardır Türk Standartları Enstitüsü Akdeniz Bölge Koordinatörü olarak görev yapan Hüseyin Özdamar, ANFAŞ Yönetim Kurulu kararı ile ANFAŞ Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

Hüseyin Özdamar Kimdir?

1960 yılında Burdur da doğan Hüseyin Özdamar, Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. 30un üzerinde yurt içi ve yurt dışı platformlarda mesleki eğitimler alan Hüseyin Özdamar, 1982 1990 yılları arasında ASELSAN -Askeri Elektronik A.Ş. de ve ROKETSAN  Roket Sanayi A.Ş. de görev yaptı. 1991 yılında Türk Standartları Enstitüsü Burdur İl Müdürü olarak görev yapan Hüseyin Özdamar, 2013 yılına kadar kurum içinde üst düzey görevlerde yer aldı. 2013 yılından 2018 Temmuz ayına kadar Akdeniz Bölge Koordinatörlüğü görevini gerçekleştirdi. 2018 yılı içinde ANFAŞ Yönetim Kurulunda yer alan Hüseyin Özdamar, 19 Temmuz 2018 tarihinde ANFAŞ Genel Müdürlüğü görevine getirildi.
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi