SincerelyYogurt Do it yourself- “Kendi Lezzetini Kendin Yarat” Konsepti ile, franchise veriyor

SincerelyYogurt Do it yourself- “Kendi Lezzetini Kendin Yarat” Konsepti ile, franchise veriyor

SincerelyYogurt®, tamamen doğal ve besleyici içeriği ve sınırsız topping(süsleme) seçenekleri ile sağlıklı lezzetlersunmak amacı ile 2009 yılında Pittsburg-Amerikada kurulmuştur. Bünyesinde bulundurduğu diğer markalarla da beraber 116 işletme ve 2 binden fazla çalışana sahip grup, ülke çapında hızla büyüyerek, Amerika ve Meksikada ki şubeleri ile hizmet vermektedir.2017 yılında Türkiyedeki ilk şubesini İstanbul Bağdat Caddesinde açmıştır. 1 yıldan az bir süre içerisinde 5 şube açılışı gerçekleştirmiştir. Hedeflenen 50 şube açılışı için çalışmalar hızla devam etmektedir.
SincerelyYogurtkiosk ve dükkân konsepti ile işlek caddeler, alışveriş merkezleri, havalimanları, sinemalar, spor merkezleri, plajlar, çocuk eğlence merkezleri ve üniversitelerde en az 3 metre cepheli, 20m2-90m2 alanlarda kurulabilir. Eğlenceli, işlevsel, modern ve rahat tasarım imkanlarıile franchiseelerin yüksek verim alabilecekleri en uygun projeyi hayata geçirmeyi amaçlamaktadır. Mimari destek merkezden verilmektedir.
Do it yourself- Kendi lezzetini kendin yarat konsepti ile, tüm şubelerde, 80i aşkın malzeme alternatifleri ekleyerek, düşük kalorili ağız tadına uygun yoğurt seçenekleri ile porsiyonlarını kendileri tasarlayan dondurulmuş yoğurt severler,Türkiye de bu deneyimi ilk kez self servis modeli ile SincerelyYogurtlayaşıyor.
Marka, doğru lokasyontespiti, merkezden personel eğitimi, tedarik yönetiminde sağlanan imkanlar, marka bilinirliğinin getirmiş olduğu pazarlama stratejilerine kolaylıkla adapte olabilme imkanlarını sunarak franchise şubelerimize destekler sağlıyor.
Sağlıklı beslenme ve düşük kalorili gıdalara olan ilgi giderek artıyor.
Günümüzde toplumun sağlıklı beslenmeye ve düşük kalorili gıdalara olan ilgisi giderek artmakta ve bu durum sektöre büyüme hızı katmaktadır. Yoğurt çeşitlerinin yanında,kalite standartlarını koruyan, katkı maddesi ve renklendirici içermeyen, ek öğün alternatifi olabilecek kadar besin değeri yüksek sağlıklı Smoothie ürün grubu da yer almaktadır. Markanın Türkiye haklarını alan Kübra Kalkan FrozenYogurt, ABDde 2,2 milyar dolarlık bir pazar. Türkiyede büyük bir fırsat olduğunu görüyoruz. 4+ yaş grubu hedef kitlemizi oluşturuyor. Frozenyogurt çok geniş bir hedef kitleye hitap eden bir ürün. Çocuklar,aileler, gençler, çalışanlar SincerelyYogurtun hedef kitlesinde yer  alıyor. Dolayısıyla Türkiyenin genç nüfusu, giderek artan sağlıklı beslenme alışkanlığı SincerelyYogurtşubeleşmesine pozitif yansıyacağını düşünüyorum …
Marka Türkiye şubeleşmesi ile birlikte yakın zamanda Orta Doğuda franchise vermeye başlayacak…

Bilgi ve iletişim için Tuğberk Helvacıoğlu info@franchisecompany.com.tr  0537 443 22 07
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi