CNR HOLDİNG

CNR HOLDİNG

150.000 m² kapalı ve 120.000m² açık alanı ve 8 salonuyla iş dünyasının tercihi CNREXPO, uluslararası standartlarda, fuarcılığın dünya normlarına uygun olarak tüm sektörlere hizmet veriyor.

CNR Uluslararası Fuarcılık ve Ticaret A.Ş sektörlerin ihracatlarının artırılmasına destek olma ve Türkiye ekonomisine katkı sağlama misyonuyla 1985 yılında İstanbul'da kurularak hizmet vermeye başladı. CNR Uluslararası Fuarcılık kısa zamanda kilit sektörlerde düzenlediği 40'ın üzerinde başarılı fuarla Türkiye'nin en büyük fuarcılık kuruluşu halini aldı ve holdingleşerek fuarcılık endüstrisinin sınırları aşan küresel markasına dönüştü. Sektörlerin ihracatına yaklaşık %20 destek sağlayan CNR Holding 17 grup şirketi ile "Bacasız Sanayi" olarak nitelendirilen fuar endüstrisine pozitif güç kazandırmakta, 5 kıtadan üreticileri, alıcı firmaları, distribütörleri ve tedarikçileri 45 fuar organizasyonunda bir araya getirmektedir.

1985 - CNR Uluslar arası Fuarcılık ve Ticaret A.Ş. kurulmuştur.
1993 - CNR EXPO, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM) tarafından ihaleye sunulan alanın CNR tarafından kiralanmasıyla, tek bir salon olarak hayata geçirilmiştir
1997 - 2. Hall hizmete girmiştir.
1998 - 3. ve 4. Hall'lar hizmete girmiştir.
2000 - 5, 6, 7 ve 8. Hall'lar hizmete girmiştir.
2004 - 11.08.2004 tarihi itibariyle 17 şirketi içinde bulunduran CNR Holding A.Ş. kurulmuştur.
150.000 m² kapalı ve 120.000m² açık alanı ve 8 salonuyla iş dünyasının tercihi CNREXPO, uluslararası standartlarda, fuarcılığın dünya normlarına uygun olarak tüm sektörlere hizmet veriyor.
 • 100.000'den fazla katılımcı
 • 5.000.000'dan fazla ziyaretçi
 • 500 kişilik uzman ekip
 • 150.000 m2 kapalı sergi alanı
 • Yılda 50 fuara ev sahipliği
 • 7.500 araçlık elektronik otopark sistemi (1kapalı ve 2 açık dev otopark)
 • CCTV kontrollü özel güvenlik
EVTEKS - İstanbul Ev Tekstili Fuarı, ISMOB – İstanbul Mobilya Fuarı, AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, CNR Avrasya Boat Show – dünyanın karada yapılan ikinci en büyük tekne ve yat fuarı, Hostech by Tusid - Uluslararası Endüstriyel Mutfak ve Otel Ekipmanları Fuarı ve Home&Tex - Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı CNR EXPO'da düzenlenen ve ticaretin geliştirildiği dünyanın önemli uluslararası fuarları arasındadır.

Kaliteli, yenilikçi vizyonuyla katılımcı ve ziyaretçilerine sunulan temel politikalar:
 • Katılımcı / ziyaretçi isteklerini iyi anlamak, doğru yere yönlendirmek ve bu isteklere kısa zamanda maksimum düzeyde uymak.
 • Katılımcı / ziyaretçi ve taşeronlar ile iletişim kanallarını tarif ederek bu iletişimin hatasız kurulmasını sağlamak.
 • Modern ve güncel yöntem, teknoloji, bilgi ve yönetim alt yapısını kullanmak, gerekli araştırma ve yatırımları yapmak
 • Ülkenin yasal düzenlemelerine ve zorunlu standartlarına uymak
 • Çalışma süreçlerinin değerlendirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak
 • CNR Holding’in yeniden yapılanma çerçevesindeki büyümesini hızlı bir şekilde sürdürmek ve fuarcılığın “Global markası olma” hedefi çerçevesinde yeniliklere her zaman açık olmak
CNR HOLDİNG ŞİRKETLERİ

CNR Ekspo Fuarcılık A.Ş.
Pek çok alanda yenilikçi projeler geliştirerek sağlık, ulaşım ve doğal taş gibi sektörlerde fuar organizasyonları düzenlemektedir.
Pozitif Fuarcılık A.Ş.
Ayakkabı, ayakkabı yan sanayisi, deri ve denizcilik sektörleriyle ilgili ihtisas fuarlarının mimarıdır.
İstanbul Fuarcılık A.Ş.
Mobilya ev tekstili ve dekorasyon sektörlerinde ulusal ve uluslararası arenada ses getiren büyük fuarları organize etmektedir.
Sine Fuarcılık A.Ş.
Sektörel fuarcılığın ülkemizdeki en önemli temsilcisidir. Sanayi, ev dışı tüketim, ofis mobilyaları ve perakendecilik sektörlerinde ihtisas fuarları gerçekleştirmektedir.
CNR Uluslararası Fuarcılık A.Ş.
Uluslararası fuarcılığın Türkiye'deki öncü kuruluşudur. Kongre, seminer ve özel etkinlikler için alan kiralama ve hizmetlerde faaliyet göstermektedir.
Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş.
Forum Fuarcılık, uluslararası ticareti geliştirmek ve ihracata katkıda        bulunmak amacıyla yurt dışında bir çok fuar organizasyonuna imza atmaktadır.
Forza Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş.
Forza Fuarcılık, ulusal sektörel fuarlar düzenlemek amacıyla kurulmuştur. Ankara, Antalya, Mersin, Antakya, İzmir ve Gaziantep gibi şehirlerde fuarlar düzenlemektedir.  
EXPO Tour A.Ş.
T.C. Turizm Bakanlığı'nın A Grubu Seyahat Acentesi Lisansına sahiptir. Katılımcı ve ziyaretçilere seyahat ve konaklama alanlarında hizmet vermektedir.
Stand Art Fuar Servisleri A.Ş.
Fuar organizasyonlarında gereken her türlü teknik donanım, özel dekorasyonlu stantlar, ekstra malzemeler ve diğer hizmetleri sağlamaktadır.
Design Studio
Fuar katılımcılarına modüler ve butik çözümler üretmektedir.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

 • Kötü
 • Çok Kötü
 • Çok İyi
 • Daha iyi olabilirdi
 • İyi