DESTEK PATENT

DESTEK PATENT

Destek Patent olarak 32 yıllık deneyimimizden aldığımız güçle, nitelikli insan kaynağı ile teknolojik gelişmeleri son derece uyumlu bir biçimde birleştirerek sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.

Destek Patent, 1983 yılında sınai haklar (marka, patent, endüstriyel tasarım) alanında hizmet vermek amacıyla halen kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Kemal Yamankaradeniz başkanlığında Bursa'da kurulmuştur. 

Destek Patent, Türkiye'de sınai haklar bilincini yaygınlaştırmak ve yenilikleri destekleyerek müşterilerinin global pazarlarda rekabet şansını artırmak hedefiyle yola çıkmıştır. Bilgi ve birikimi ile müşterilerine hızlı, gizlilik esaslarına dayalı, doğru hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

2001 yılında Türkiye'de ilk kez sınai haklar konusunda ISO 9000 ve ardından ISO 9001 kalite yönetim sistem belgelerini alan Destek Patent, bugün Bursa, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere 8 ilde, 10 şubesiyle, 200 personeliyle hizmet vermektedir. Ekibinin %60’ı lisans ve üstü mezunudur.

Hizmetlerinin temelini, marka, patent ve endüstriyel tasarım vekilliğinin yanı sıra, sınai haklar danışmanlığı, araştırma, tescil, tescil sonrası işlemler ve stratejiler oluşturmaktadır. Ayrıca özellikle müşterilerinin karşılaştığı hukuki sorunlara çözüm bulmak için sadece sınai haklar konusunda çalışan uzmanlaşmış, özel bir hukuk bölümüne sahiptir. 

Destek Patent gelecekte de sınai haklar alanında Türkiye'deki liderliğini korumayı, uluslararası arenada, Türkiye'nin en çok tercih edilen üç patent vekillik şirketinden biri olmayı hedeflemektedir. Bunun için Avrupa, Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Amerika'da büyüyerek, bir dünya şirketi olmayı amaçlamaktadır.
 
Neden Destek Patent?
  • Öncelikle sınai haklar alanında 30 yılı aşkın deneyimle, 60.000'i aşkın müşterinin yararlandığı uzmanlık ve kaliteyle buluşmak için.
  • İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Adana ve Gaziantep’te kendi şubelerinde, uzman personeliyle hizmet veren Destek Patent, uzaktan değil yanı başınızda çözüm üretir. Bünyesinde 10’u Avrupa Patent Vekili olmak üzere toplam 50 Marka ve Patent Vekili görev yapmaktadır.
  • Sektörün ilk ve tek ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Belgesi'ne sahip kurumudur ve ülkemizde sınai haklar bilincinin yaygınlaştırılmasını amaçlayan Uluslararası Patent Birliği’nin (UPB) kurucusu ve etkin bir üyesidir.
  • Türkiye'de bugüne dek yayımlanan marka, patent ve endüstriyel tasarım verilerini kapsayan veri tabanının büyük bölümü müşterilerine www.destekpatent.com.tr üzerinden ücretsiz olarak sunar.
  • Tescil hizmetlerinin yanı sıra danışmanlık, araştırma, tescil sonrası izleme ve strateji geliştirme hizmetleri de veren Destek Patent’le yalnızca Türkiye’de değil global pazarlarda da daha rekabetçi konuma geçebileceksiniz. Sınai haklar alanında Türkiye lideri olan Destek Patent, dünyada ise marka başvurularında dünya ikincisidir*

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

27 Haziran 30 Haziran

BAKAF 2018 Batı Karadeniz Turizm Tanıtım

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

İstamonu Fuarcılık Hizmetleri Ltd. Şti.

27 Haziran 30 Haziran

Gapshoes 27.Uluslararası Ayakkabı, Terli

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

28 Haziran 01 Temmuz

Derix / Deri ürünleri Fuarı

Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Merinos Bursa

Network Fuarcılık Ltd.Şti.

29 Haziran 03 Temmuz

Ordu 10.Yapı Dekorasyon Ürünleri ve Doğa

Ordu Belediyesi Fuar Alanı

Ege Fuarcılık Org. Rek. ve Yayın Ltd. Şti.

01 Temmuz 10 Temmuz

Tatvan Doğu Anadolu Sanayi ve Ticaret Fu

Tatvan Doğu Anadolu Fuar Alanı Bitlis

1-Ajansasya Fuarcılık Org. Ltd. Şti. 2-New İpekyolu Fuarcılık Org. San.Tic.Ltd.Şti.

03 Temmuz 05 Temmuz

SEDEC TÜRKİYE-Anayurt, Sınır ve İç güven

ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara

Luna fuarcılık Ticaret A.Ş.

04 Temmuz 07 Temmuz

JUNIOSHOW Bursa 11.Uluslararası Bebe ve

Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş.

11 Temmuz 15 Temmuz

18. Karadeniz Sanayi ve Ticaret Fuarı (K

Ordu Belediyesi Fuar Alanı

Ege Fuarcılık Org. Rek. ve Yayın Ltd. Şti.

11 Temmuz 15 Temmuz

4.Gıda, Tarım ve Hayvancılık İhtisas Fua

Ordu Belediyesi Fuar Alanı

Ege Fuarcılık Org. Rek. ve Yayın Ltd. Şti.

11 Temmuz 15 Temmuz

EDİRNE Gıda, Tarım, Hayvancılık, Sanayi

Edirne Fuar Alanı

Renkli Fuarcılık Ltd. Şti.

17 Temmuz 20 Temmuz

35.Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çoc

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

UBM ICC Fuarcılık ve Organizasyon Tic. A.Ş.

30 Temmuz 05 Ağustos

1.Çorlu Trakya Balkan Ülkeleri, Hazır Gi

Çorlu Yeni Fuar Alanı

Renkli Fuarcılık Ltd. Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi